Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Temus visszaküldés egyik...

Hosszúhajú kérdése:

Temus visszaküldés egyik része homályos...?

Figyelt kérdés

vissza kell küldenem sajnos pár dolgot, ( a termék szuper!!, a méretezést b...sztam el...) eddig ok, az első része tök oké a leírásnak - ezt írja:


1. lépés: Csomagold be a visszaküldeni kívánt termékeket egy csomagba

•MINDEN TERMÉK eredeti VONALKÓDJÁT is vissza kell küldeni

•TÁVOLÍTSD EL VAGY FEDD LE a csomagon lévő előző címkét

•NINCS SZÜKSÉG a címke nyomtatására és felragasztására


2. lépés: Vidd a legközelebbi Packeta pontra


3. lépés: Add meg a postahivatal munkatársának a visszaküldési kódot, és ő kinyomtatja és felragasztja neked a címkét


szóval ami világos: minden terméket külön külön visszateszek abba a kisebb zacskóba, amiben érkezett, aztán azokat egybe visszarakom a kapott temus nagy csomagzacskóba, de leszedem a nevem címem, kódot, mindent. ez oké. aztán elviszem egy packetára, ez is ok. de:

"Add meg a postahivatal munkatársának a visszaküldési kódot, és ő kinyomtatja és felragasztja neked a címkét"

ez mi? milyen postahivatal, hol, kinek? diktáljam be? küldjem el emilbe? kinek? hol? milyen munkatársnak? neki adom oda a csomagot? soha életembe nem küldtem még vissza semmit, sosem használtam csomagpontot, és sosem adtam fel még csomagot - csak levelet a 1980 as években...magyarázza el nekem valami legyetek szívesek!

előre is köszönet!



jún. 12. 02:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Felejtsd el. Még képes lennél visszaküldeni Kínába :D Agyam eldobom milyen emberek vannak.
jún. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A leírás alapján fogsz kapni egy visszaküldési kódot (a visszaküldési kérelem lépései során, vagy a végén az oldalon, vagy egy visszaigazoló üzenetben), amihez majd társítják a visszaküldési adatokat. Ezt a kódot bediktálod/bemutatod a Packeta ponton, ahol majd a munkatárs beírja a gépbe a kódot és kidobja neki a címkenyomóba a visszaküldési adatot, ez kerül a csomagra.


De ha felkeresed a Packeta oldalát, ugyanerről van bemutató videó is:

[link]

jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2. Hálás vagyok az információert és a videóért de basszus az ilyen körülményes? Sík hülye vagyok az internetez ráadásul az okosomon nincs és internet de majd most akkor tesznek rá, mert csak laptopon szoktam használni. megpróbálom és ha nem sikerül akkor jelentkezem újra de ha igen akkor is, bár mondjuk azt kétlem hogy sikerül... Köszönöm!


1. Sosem szoktam semmit vissza küldeni még akkor sem ha nem áll jól valami mert akkor felhasználom pizsamának. Írtam hogy először teszek ilyet ez esetben kénytelen vagyok rá mert olyan termékről van szó amit személyesen egyáltalán nem lehet boltban kapni csak rendelni viszont rendelve nem kettő forintba kerül. Ezért három választásom marad. Vagy nem tudom beszerezni pedig szükségem van rá vagy beszerzem és bár nem túl olcsó mégis megtartom hogy álljon a szekrényben vagy a harmadik variáció hogy visszaküldöm. Amikor azt írod hogy milyen emberek vannak akkor tedd hozzá a kérdésben szereplő mondataimat: idézem : soha életemben nem küldtem még vissza semmit - igen vannak még ilyen rendes emberek...

jún. 12. 17:49
 4/11 A kérdező kommentje:
sejtettem hogy ez lesz... beírtam a kódot. pont úgy nagybetű ahol kell... erre kiírja: hoppá, hiba történt. kb 16 szor leellenőriztem a kódot de nem veszi be. pedig 14 napon belül érvényes. segítsetek légyszi, mert nem tudom feladni!
jún. 13. 00:36
 5/11 A kérdező kommentje:
most újra olvasva látom, hogy előbb kell elvinni a csomagpontra. de így meg nem értem. hogy adom le a csomagponton, ha nincs rajta kód? csak úgy bedobom? és akkor ott van ezer kód nélküli csomag, honnan tudják melyikre melyik kódot kell ráragasztani? vagy van ott egy ember? egyáltalán hogy nyitom ki?
jún. 13. 00:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvastad a 2. választ?
jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen olvastam be kell di-kálni a munkatársnak aki beírja. 1000 helyen láttam már ilyen csomagpontokat de egy árva ember nem volt ott soha semelyiknél. Akkor ki írja be? Pont ezt nem értem ott van 1000 fiók tudom hogy éjjel-nappal be lehet dobni csak azt nem értem hogy kerül nekem oda egy munkatárs?????
jún. 13. 09:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a csomagautomatával. A csomagpont valamilyen szerződött partner bolthelyisége, ahol az ott dolgozó személyzet kezeli a csomagokat.
jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jaaaaaa!!!! :O éééértem!!!! Ez volt az amit egyáltalán nem értettem. Hát így már világos. Akkor keresek egy csomagpontot. Hát tudom én hogy elvileg mindig egyszerűbb az élet az új technikákkal de bizony 1985-ban feladni valamit az csak annyiból állt hogy elvittem a postára és odanyomtam a postás kisasszony kezébe. Most 40 évvel később sokkal komplikáltabb....

Hihetetlen sok köszönet a segítségért, gondolom el tudod képzelni milyen rengeteget segítettél! :)

jún. 13. 10:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként most is működik a postán, hogy odamész és a postás kisasszony elintéz mindent, pont nemrég adtam fel így valamit. Csak nem mindenki ezt használja.

A 2. válaszban ott a linken a videó, hogy hogyan kell csinálni.

jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!