Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Temus visszaküldés egyik...

Hosszúhajú kérdése:

Temus visszaküldés egyik része homályos...?

Figyelt kérdés

vissza kell küldenem sajnos pár dolgot, ( a termék szuper!!, a méretezést b...sztam el...) eddig ok, az első része tök oké a leírásnak - ezt írja:


1. lépés: Csomagold be a visszaküldeni kívánt termékeket egy csomagba

•MINDEN TERMÉK eredeti VONALKÓDJÁT is vissza kell küldeni

•TÁVOLÍTSD EL VAGY FEDD LE a csomagon lévő előző címkét

•NINCS SZÜKSÉG a címke nyomtatására és felragasztására


2. lépés: Vidd a legközelebbi Packeta pontra


3. lépés: Add meg a postahivatal munkatársának a visszaküldési kódot, és ő kinyomtatja és felragasztja neked a címkét


szóval ami világos: minden terméket külön külön visszateszek abba a kisebb zacskóba, amiben érkezett, aztán azokat egybe visszarakom a kapott temus nagy csomagzacskóba, de leszedem a nevem címem, kódot, mindent. ez oké. aztán elviszem egy packetára, ez is ok. de:

"Add meg a postahivatal munkatársának a visszaküldési kódot, és ő kinyomtatja és felragasztja neked a címkét"

ez mi? milyen postahivatal, hol, kinek? diktáljam be? küldjem el emilbe? kinek? hol? milyen munkatársnak? neki adom oda a csomagot? soha életembe nem küldtem még vissza semmit, sosem használtam csomagpontot, és sosem adtam fel még csomagot - csak levelet a 1980 as években...magyarázza el nekem valami legyetek szívesek!

előre is köszönet!



jún. 12. 02:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10. Most már világos ez volt az egyetlen része amit nem értettem hogy hogy fogok embert találni ott a dobozoknál amire azt hittem hogy csomagpont. Valóban kevertem a pontot és az automatát. Igazából azt sem tudtam hogy automatának hívják azt hittem hogy az a csomagpont. Örülök hogy a postán még működik ilyen!
jún. 13. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!