Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan szűrhetem ki, ha...

Honnan szűrhetem ki, ha valaki AI-val (ChatGPT) válaszol a kérdésemre?

Figyelt kérdés
jún. 1. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezt milyen társalgós felületre vagy felületen belülre érted pontosan?
jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

[link]


ai mennyire jol mukodik


ai felismero mennyire jol mukodik

jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorin!
jún. 1. 15:34
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy. Nincs olyan, hogy AI felismerő.
jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Többen írják itt-ott, hogy az illető AI-t használt. Csak lehet tudni valamiből.
jún. 1. 16:30
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

Az AI válaszát általában könnyen fel lehet ismerni a következő jelek alapján:


Gyors és szinte azonnali válaszok: Az AI rendszerek kiemelkedően gyorsan képesek válaszolni a kérdésekre, mivel nagy mennyiségű információt képesek feldolgozni nagyon rövid idő alatt.


Általános és objektív válaszok: Az AI rendszerek általában objektív és szakmai válaszokat adnak, és nem számítanak bele érzelmeket vagy egyéni véleményeket.


Ismeretlen vagy abszurd információk: Az AI rendszereknek van egy meghatározott tudásbázisa, és ha olyan információt kérdezel, amely nem szerepel az adatbázisukban, vagy ha az információ abszurd vagy értelmetlen, akkor az AI rendszer valószínűleg hibásan válaszol.


Hibás grammatika vagy formulázás: Az AI rendszerek gyakran hibáznak a nyelvtanban, és néha nehézséget okoz a helyes megfogalmazás, ami egy jel lehet arra, hogy az adott válasz AI által generált.


A legjobb módja annak, hogy kiszűrjük az AI általi választ, az az, ha figyelembe vesszük ezeket a jeleket, és kritikusan megvizsgáljuk a kapott válaszokat. Emellett az is segíthet, ha olyan kérdéseket teszünk fel, amelyek egyedi vagy szubjektív válaszokat igényelnek, és amelyek nem feltétlenül megtalálhatók az AI rendszerek adatbázisában.

jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6! Tehát [link]
jún. 1. 17:10
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Tehát a 6-os választ a ChatGpt írta :)

[link]


Úgy tudod felismerni kérdező hogy beszélgetsz velük, írogatsz nekik - és egy idő után ráhangolódsz, majd jobban fel tudod ismerni.

jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8! Azért mondom/írom... Kivel beszéljek, kinek írjak?
jún. 1. 17:18
 10/20 A kérdező kommentje:
Megnyitottam a linket, valami chatszoba. Angolul van. Nem értem. Ott megmondják kérdésre a választ?
jún. 1. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!