Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafonnál,hogy működik ez? A...

Vodafonnál,hogy működik ez? A my vodafone fiókban szabadon módosíthatom a szolgáltatásaimat ? (nem írtam alá szerződést mert nem voltam 1 üzletükben sem . Többi lent)

Figyelt kérdés
Van ugye ez a my vodafone fiók. Látom a szolgáltatásaimat . Nem voltam bent aláírni semmit sem . Ahhoz,hogy 1 évre lekössem magamat alá kell írni ? Hűségidőt aláírva akkor kapok csak kedvezményt ? Itthon módosíthatok a szolgáltatásaimat ? Mert ugye nekem kiírja a net és tv előfizetésnél is,hogy csomag módosítása . 0% kedvezményt ír nekem és a számlámat is tudom mennyibe fog kerülni. Nos akkor én most le vagyok szerződve velük vagy sem ?
máj. 5. 15:57
 1/1 anonim válasza:

"Nem írtam alá semmit"

De igen, átvetted és aktiváltad a kártyát, elfogadtad az ászf-et tehát szerződésben vagy. Hogy határozott idejű vagy nem, és milyen irányban hogyan/mennyiért módosíthatsz arról a szolgáltató tud információt adni.

máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!