Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy változtassak így Facebook...

Hogy változtassak így Facebook jelszót?

Figyelt kérdés

Annak idején, amikor gyanús volt, hogy feltörték a Facebook fiókomat, gyorsan jelszót változtattam, ám olyan ideges voltam, hogy elfelejtettem leirni az új jelszót. A jelszó emlékeztetővel pedig nem érek semmit, mert az email címem, amivel a fiókba bejelentkezek, időközben inaktív lett, mivel nem léptem be szinte soha. Ilyenkor mi a teendő? Néztem a Facebookon a különböző segédleteket, beállításokat, de nem találtam erre megoldást.

Esetleg Facebook supportnak kellene írni?

Ha pl a telefonommal lenne valami, be se tudnék jelentkezni egyáltalán máshova.


febr. 24. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az e-mail fiók elvesztésével kizártad magad az összes oldalról, aminek nem tudod a jelszavát. Olyan supportja nincs a Facebooknak sem, ami egyéni ügyeket kezelne, minden automatizálva van. Ha lenne support, az is ugyanúgy kérné, hogy add meg az e-mail címed és arra küldik ki a szükséges jelszócsere linket, ezt viszont nem tudod teljesíteni.

Az e-mail helyreállításával kellene próbálkozni, de ott is ugyanilyen szigorú feltételek szoktak lenni (nem tartottad be az aktivitási feltételeket, akkor így jártál, ez nem az ő hibájuk).


Ebből most csak tanulságot tudsz levonni, hogy már most fel kell írni az összes jelszót, és már most az összes helyen amihez még hozzáférsz meg kell változtatni az az elérhetetlen e-mail címet.

febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a telefonodon bent vagy, akkor vàltoztasd meg az emailcímedet.
febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az itt írtakat érdemes megpróbálni: [link]
febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!