Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan változtassam meg a...

Hogyan változtassam meg a facebook jelszót?

Figyelt kérdés
Amin a facebook fiókom emailja volt,telefon,elbaszódott,de én az ujj telefonon így is fel tudtam törni,jelszó nélkül a facebookomat,az lenne a kérdésem hogy így Hogyan tudom meg változtatni a jelszót?

2020. ápr. 11. 22:36
 1/4 fukapapa27 ***** válasza:
Simán rá klikk a jobb oldalon lévő háromszögre ott a beállításra ott pedig a Biztonság és bejelentkezésre és ott ha nem kikapcsolt monitorral dolgozol megtalálod a Jelszó megváltoztatását! :)
2020. ápr. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja,van még egy bökkenő😬XD a jelszót sem tudom
2020. ápr. 12. 07:45
 3/4 fukapapa27 ***** válasza:
Akkor van még megoldás az első ott az elején a bejelentkezésnél van, hogy "Elfelejtette a jelszavát" klikk arra és a megadott E-Mail címedre kapsz újat vagy van egy program amelyik az ilyen esetekre ott ki is cserélheted a jelszavakat meg a bejelentkezési nevet is! :)
2020. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És tudsz mondani egy ilyen programot?
2020. ápr. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!