Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a Threads-ról,...

Mit gondoltok a Threads-ról, amely nemrég elindult Európában is?

Figyelt kérdés

Ez Mark Zuckerbeg új közösségi oldala, lényegében ugyanaz, mint az X (ami egykor Twitter néven futott).

Mivel engem érdekelnek a blogok/mikroblogok számomra érdekes, már regisztráltam is oda. Ti mit gondoltok, érdekel titeket?


jan. 5. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes ötlet az egyik legismertebb, legborzasztóbb atomháborús film címét adni egy közösségi portál nevének :)
jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az X-et sem igazán ismerem. Írnál az oldalról kicsit? Jól értem, nem egészen olyan mint a facebook, hanem inkább blogokat írnak ott az emberek? Mert az érdekelne, de nincs instám, és feleslegesen nem akarnék még azt is csinálni, csak hogy ide regelni tudjak.
jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezek lényegében mikroblogok. Rövidebb gondolatokat osztanak meg az emberek.

De mivel közösségi oldal, így képet, videókat is meg lehet osztani. Bár, ha egy olyan ember jön fel rá, aki az instához van szokva, akkor nem kizárt, hogy képmegosztásra fogja használni...

De alapvetően ezek blogok, tehát inkább a szöveges üzeneteken van a hangsúly.

Amúgy a Threads jobbnak tűnik, mint az X, mert előbbi esetben most láttam, hogy lehet a hozzászólást szerkeszteni is. Plusz, mintha több karaktert is lehetne írni. Az X-en ha jól tudom, prémium csomag kell ahhoz, hogy terjedelmesebb szöveget lehessen elküldeni. De én sem vagyok annyira jártas a témában, szóval érdemes utána nézni a dolgoknak, ha érdekel.


Még annyi, hogy az X-et jobban szerettem, mikor Twitter volt. Mióta Elon Musk átvette az oldalt, mélyrepülésbe kezdett:


[link]


:-(

jan. 5. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

#4

Mert Musk egy multimilliárdos elefánt a porcelánboltban. Megvette a világ top3 közösségi portáljainak egyikét és azzal a lendülettel kukázta is a Twitter brandet, ami nyílván egyszemélyes döntés volt a részéről, épeszű marketinges nem tanácsolhatott volna ilyet. Erre jöttek rá a problémák a szponzorokkal, nagyon remélem hogy ezt a pofont még egy ilyen hipergazdag arrogáns fax mint Musk, is a bőrén érzi.

jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi a leírást. Még egy kérdés. Valós, teljes, bece...vagy milyen névvel szokás regisztrálni?
jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint a Twittert is egy túlértékelt jelenségnek tartom. Mármint akkor is, amikor még nem Ilonka kezében volt. Ha nem lett volna túlhype-olva a híresebb emberek körében, nem hiszem, hogy ma bárki ismerné. De valamiért ez vált az ismert emberek független, félhivatalos kommunikációs csatornájává. Ilonka ámokfutása óta ebből a "független" jelzőt nyugodtan lehet törölni, amit most látunk, az tipikus példája annak, amikor valakinek pénze van, de az adott dologhoz kompetenciája nulla, és túl beképzelt ahhoz, hogy belássa, hogy ő ehhez nem ért. Most az "X" az ő személyes játszótere.

Threads? Ahogy a Twittert is egy túlértékelt platformnak tartottam, úgy ezt is.

jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -Belthazor- válasza:
100%
Nekem tetszik, tök sok normális ember van rajta. Még a végén többet fogom használni mint a gyakorit 🤣
jan. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!