Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jutúberek! Volna igényetek...

Jutúberek! Volna igényetek egy zenei adatbázisra, amely zenék nincsenek benne a ContentID rendszerben, és így korlátozás nélkül használhatók aláfestő zenének?

Figyelt kérdés
Nem azokra a silány és egyhangú műzenékre gondolok, amiket alapból ajánlanak, hanem 60-as 70-es évekbeli elfeledett felvételekre, amik dallamosak és hangulatosak, de mivel nem jelentek meg CD-n, sem a Shazam, sem a YouTube algoritmusa nem ismeri őket. Én viszont jó sok ilyet ismerek.

#zene #YouTube #felhasználhatóság #jogdíjmentesség #contentID
2023. dec. 4. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak automatikus felismerés van, a lopott zenéket előbb-utóbb törlik, de legalábbis korlátozzák.
2023. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy most nincs benne a rendszerben, még később benne lehet. Vagy a jogtulaj megtalálja és ő indítja az eltávolítási eljárást.

Könnyen nullázni lehetne fiókot, ha ilyen jogsértő anyaggal van tele. Nem az számít, hogy ki tudod-e játszani a tartalomfelismerést, hanem hogy jogosult vagy-e használni a videó tartalmát. Épeszű ember ilyesmibe nem megy bele.

2023. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat használhatsz fel aminek a szerzője legalább 70 éve meghalt.
2023. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkinaltad a lehetoseget, akkor add meg ezt az adatbazist. Nagyon kivancsi vagyok ra.
2023. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy rakás olyan oldal van, amik JOGSZERŰEN felhasználható zenéket kínálnak ÉS garanciát is vállalnak rá, hogy nem lesznek a videók letiltva, mert senkinek nem lehet rájuk követelése.


Te milyen garanciát tudsz adni?

2023. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Négyeske: Még nem válogattam össze a dalokat, ez a kérdés csak kíváncsiskodó igényfelmérés egyelőre. De majd szólok, ha tudtam rá időt szakítani.
2023. dec. 6. 13:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Négyeske: Oh, pardon! Az említett zenék egy része már fenn van a jutúbon, ezen a lejátszási listán: https://www.youtube.com/watch?v=PeTx1tYrTWk&list=PLwxqxjNLOO..
2023. dec. 7. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!