Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség seedelés ügyben?

Segítség seedelés ügyben?

Figyelt kérdés

Nagyon analfabéta vagyok seedelésben. Valaki elmagyarázná hogy kell? Folyamatosan be kell kapcsolva hagynom a gépet a torrent letöltése után? Vagy csak az utorrentet? Hány napig? Meddig kell seedelni? segítsetek kérlek mert warmot kaptam az egyik oldalon és szeretnék minél hamarabb javítani.

Előre is köszönöm.


2010. okt. 20. 14:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Az utorrenten ha seedelni szeretném vissza a filmet, rá kell kattintani a feltöltés gombra?
2010. okt. 20. 14:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Letöltöd a filmet és nyitva hagyod az utorrentet.Ilyen egyszerű.Ha valaki más le fogja tölteni ugyanazt akkor te feltöltessz :).
2010. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És a gépet bekapcsolva kell hagyni? és mennyi ideig?
2010. okt. 20. 14:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ilyen idétlenenek a kérdéseim, de most töltök le először filmet ( itthon vagyok gyeden és az egytlen szórakozásunk maradt a férjemmel az esti film nézés)és azt hittem mindent jól csinálok, de hát nem.
2010. okt. 20. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen be kell legyen kapcsolva.Hát idő... amennyi neked tetszik.
2010. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Csak hagyd bekapcsolva a utorrented. Amíg el nem éri az egy egészes arányt a seed/letöltésed, tehát nem töltötted vissza teljesen az adott fájlt, ne kapcsold ki. Ha sokat seedelsz, mindenhol meg fognak becsülni.
2010. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönö, kezdem érteni!
2010. okt. 20. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, a lényeg az hogy ha letöltöttél valamit akkor hagyd bennt az utorrentbe a torrent file-t és persze a géped is legyen bekapcsolva. Ha kikapcsolod nem fut az utorrent sem és nem megy se le se fel. Úgy is gyorsan tudod javítani az arnyod (feltöltésed) hogy ha letöltesz ingyenes torrentet (amelyik nem számolja a letöltést, csak a feltöltést, ez szinte minden oldalon van). Azokat általában nagyon sokan töltik le, úgyhogy abból sokat is fogsz tudni visszatölteni.

Legvégsőbb esetben lehet bérelni seedservert. :)

2010. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. okt. 20. 14:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos oldal: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!