Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A számítógépen lévő Microsoft...

A számítógépen lévő Microsoft accountomon nem tudok bejelentkezni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a jelszó, semmi sem változott. Tegnap este mikor kikapcsoltam még jó volt, reggel bejelentkezésnél már azt írta amikor be akartam írni a jelszót

" Jelenleg nem lehet bejelentkezni a számítógépre. Próbálkozzon a megoldással itt: account.live com, vagy próbálja meg az ezen a gépen használt legutóbbi jelszót."


Mi lehet a probléma? Esetleg az hogy citromail fiókom van és jó ideje nem jelentkeztem be és megszüntették? Ha az, akkor mit lehet vele tenni, mert így most az egész számìtógép zárolva van.



2023. nov. 16. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Változtas e-mailt
2023. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt hogy tudom megtenni mikor a számítógépen sem jön be az Asztal? A telefonon próbálgattam valahogy állítgatni végül törölni a fiókot, de nem is törli.
2023. nov. 16. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
A Citromail fizetős lett, mint ahogy az Indamail is.
2023. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy fizetős ezért is írtam hogy esetleg köze lehet-e hozzá amiért nem tudtam belépni a gépbe.

Bár az a vicc, hogy itt az oldalon is citromaillel jelentkezek be, ami még régebbi és rendesen működik.

Valaki tudna valami segítséget ajánlani a probléma megoldására? WIN 8.1 -em van.

2023. nov. 17. 07:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy nem működik? Próbáld ezzel megnézni, van-e vírusod?

[link]

2023. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!