Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent? Nem merek rákattin...

Clre kérdése:

Mit jelent? Nem merek rákattintani a linkre: üzenetben kaptam a facbooktól, hogy feljelentették a fiókomat, 12 órán belül zárolják, ha nem kattintok az alábbi linkre, és nem erősitem meg a fiókomat. Üzleti oldalról van szó. Mit tegyek? Kattintsak rá?

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csalásnak tűnik, hogy néz ki a link?
2023. szept. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy Screenshot-ot és tedd fel, megnézzük.
2023. szept. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy csalás.
2023. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rendszerüzenet hanem egy másik felhasználó privát üzenete, akkor biztos, hogy csalás. A szövegnek sincs semmi értelme, mert ha szabálysértő a fiókod akkor előbb zárolják/korlátozzák, és nem fognak könyörögni, sem kiskapukat felajánlani.
2023. szept. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla csalas, a fb, youtube nem ir senkinek zaroljak törlik es kesz
2023. szept. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbáltam valahogy belinkelni amit küldtek, de sajnos nem igazán értek hozzá, hogy kell. De, mivel elmúlt a határidő, és még él az oldalam, nem törölték, így biztos, hogy csalás. De nem értem miért teszik ezt? Még egyszer, köszönöm, hogy válaszoltatok, és megnyugtattatok.
2023. szept. 16. 06:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A link egy adathalász oldalra vezet, ahol ha megadod a belépési adatokat akkor ellopják a fiókot és megszerzik az oldalt. Könnyebb utána olyan helyen reklámozni, aminek már van egy felépített látogatóbázisa, esetleg átnevezni és már egy induló követőbázissal valami mást reklámozni.
2023. szept. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!