Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csaló lehet? Le akar húzni?

Csaló lehet? Le akar húzni?

Figyelt kérdés
Szoktam beszélni instagramon amerikaiakkal. Volt már rá példa hogy ha valamit itt magyarországon nem lehetett kapni, akkor meg kértem egy amerikai ismerősömet meg vette nekem ott kint és el postázta nekem. Pár hete azonban be követett egy amerikai katona egy darabig egész jól el beszélgettünk, majd egyszercsak kérte hogy regisztráljak be a telegram alkalmazásba, és ott jelöljem be mert a munkája miatt instagramon nem tud nekem azonnal válaszolni (egyébként napi kétszer válaszol instán) viszont a telegram az telefonszámmal működik ezért tartok attól hogy esetleg csaló és ott akar valahogy lehúzni, adatot halászni. Meg nem hinném hogy egy amerikai katona (aki jelenleg szíriába teljesít szolgálatot) azzal foglalkozik a munkahelyén hogy idegen külföldiekkel beszélget

2023. szept. 8. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A Telegram neki - talán - azért kell hogy kevésbé legyen lenyomozható, ha ott bonyolítja le amit szeretne...
2023. szept. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mindegy inkább tiltottam.
2023. szept. 9. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!