Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet állítani valahol,...

Be lehet állítani valahol, hogy ne szopasson a Gmail, ha más eszközről akarok belépni?

Figyelt kérdés

Ha egy darabig nem lépek be telefonról vagy tabletről, akkor utána nem is enged be. Azonosítani kellene magam, pl. másik e-mailfiókba küldött e-maillel, de hát oda se enged belépni, ugyanezen okból...

Aztán mikor itthon a gépről belépek, akkor még itt se enged dolgozni, hanem mindenféle kérdéseket tesz fel arról, hogy valami köcsög be akart lépni egy telefonról vagy tabletről...

Nem lehet ezt valahogy letiltani?


2023. júl. 14. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ráadásul te hisztiznél a legjobban, ha valaki kihasználva, hogy mindenféle ellenőrzés nélkül nyúlná le a fiókodat.
2023. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet be kéne állítanod, hogy telefonon tudd engedélyezni a belépést. Én 5 hétig nem voltam otthon, de semmit nem kért a Gmail mikor visszajöttem 5 hét után.
2023. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1

Miből gondolod, hogy én hisztiznék legjobban? Mire tudná használni bárki a fiókomat? Meg honnan a pcsából tudná meg egyáltalán a jelszavamat?

2

Volt már, hogy beléptem telefonról, de az egy hosszú folyamat eredménye volt. Csak otthon tudtam végigcsinálni, a telefon és a számítógép felváltva való használatával. És mikor telefonon kiléptem pár hétre, meg csináltam egy takarítást, utána megint nem tudtam belépni.

2023. júl. 15. 05:38
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 "Mire tudná használni bárki a fiókomat?" Pl eltudja lopni a többi fiókodat, ha azokon van banki fiók csatlakoztatva, akkor vissza tud élni vele. A fiókkal is vissza tud élni, pl spam fiókká változtatják.


"Meg honnan a pcsából tudná meg egyáltalán a jelszavamat?"

Pl kikerül


"Volt már, hogy beléptem telefonról, de az egy hosszú folyamat eredménye volt. Csak otthon tudtam végigcsinálni, a telefon és a számítógép felváltva való használatával. És mikor telefonon kiléptem pár hétre, meg csináltam egy takarítást, utána megint nem tudtam belépni."

Teljesen másról beszéltem, de ne is zavarjon. Az pedig a te bajod, hogy kilépsz állandóan.

2023. júl. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Hülyeségeket írsz.

Minek maradnék belépve a telefonon egy hónapig úgy, hogy nem használom? Akkora barom csak nem vagyok. Meg akkora se, hogy bármi pénzemhez hozzá lehessen férni a Gmailen keresztül.

2023. júl. 16. 07:12
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 Már miért beszélnék hülyeségeket? Inkább te gondolkozol idiótaként. De nem baj, majd te bajod lesz, ha csak ellopják a Gmail fiókodat majd a pénzed is vele együtt, mert hozzáférést szereztek a bankfiókodhoz vagy paypal-odhoz. Végülis magad szivatod. Igazából neked internet elé se kéne ülnöd.
2023. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6

Értsd már meg, hogy a fiókommal nem lehet hozzáférni egy doboz gyufa árához se. Összesen a számlaszámomhoz, hogy ha nagyon akar valaki, akkor oda befizethessen...

2023. júl. 16. 07:28
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#7 Persze, hogyne. Akkor neked nem is kell hozzáférés, nem de?
2023. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!