Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fontos! Mobilinternetemen...

Fontos! Mobilinternetemen esténként lelassul az internet, közel 0 kbps-re. A sebességmérő mégis magas értéket jelez! Akkor most mi van? :O

Figyelt kérdés

Pannon Internetet használok. Este 7-9 között minden nap totál leáll az egész, kidob MSN-ről, egy honlapot nem hoz be, ilyenek. Sebességmérő (speedtest.net) 1 MBps-t jelez ki, NetMeter végig 0-t, kivéve a sebességtesztnél, olyankor az is kiírja az 1 MBps-t. Én ezt nem értem...


kérlek, segítsetek, mi lehet, mert fel tudnék robbanni a méregtől, hogy ezt minden nap el kell tűrnöm... :@@@@@


2010. okt. 13. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ping mennyi?
2010. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
95-120 között írt ki
2010. okt. 14. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem olyan rossz... Akkor nem tudom mi baja lehet. A géped hibája nemigen lehet, mert akkor nem csak este lenne szar. Szerintem válts szolgáltatót. Ha csak otthon használod a netet, akkor inkább ADSL-t vegyél. Vagy ha van DIGILAN, akkor azt. (UPC-t semmiképp)
2010. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

lakáshelyzetből adódóan egyetlen lehetőségünk a mobilinternet :(


amúgy ma vmi érdekes történt: fél 9-kor felnéztem Firefox helyett Google Chrome-al a netre és behozta :O aztán Firefoxon is, aztán pedig helyreállt minden

2010. okt. 14. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!