Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha benne voltam egy csoportban...

Ha benne voltam egy csoportban,ahova én is írtam,és letiltanak azért,mert nem engedtem,hogy ócsároljanak ,jogom van törölni a bejegyzéseimet? Azok nem az enyémek?De már letiltottak!Mit tegyek?Különben egy általános iskolai közösségi oldal volt.

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon valószínű, hogy nem azért tiltottak le, mert nem hagytad magad ócsárolni, hanem mert olyan stílusban válaszoltál, ami nem megengedett a csoportban. A kettő NEM ugyanaz!!

Ezért már nyilvánvaló, hogy nem férsz hozzá a hozzászólásaidhoz, így azokon te magad nem tudsz módosítani és törölni sem tudod.

Írj a moderátor(ok)nak vagy a csoport tulajdonosainak, hogy legyen szíves ezt meg ezt a hozzászólásodat töröljék. Vagy esetleg a többiekét is.

2023. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2023. júl. 9. 12:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan stílust ütöttem meg ami nem megengedett, nem káromkodtam , az távol áll tőlem, csak nem hagytam, hogy olyan valaki szóljon le akinek sok pénze és sportautói vannak. Csak rávilágítottam, hogy nem biztos, hogy jobb ember nálam.
2023. júl. 9. 12:20
 4/8 A kérdező kommentje:
A moderátorokat hol lehet elérni? Én idáig bármit írtam, nem jött válasz tőlük.
2023. júl. 9. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Szívesen.


Az ember gyakran csak később - miután lecsengett benne a történés - látja, hogy hogyan is reagált. Persze az is lehet, hogy indulatból tiltottak le. Nem tudom, nem ismerem, hogy miket írtál.


Nem tudom, hogy melyik oldalról van szó. Adminisztrátor, csoport vezető, kapcsolat - ilyen és ehhez hasonló opciókat keress.

Lehet, hogy azért nem válaszoltak (még), mert hétvégén nem elérhetőek.

2023. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jogod: van

Lehetőséged: nincs

2023. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2023. júl. 10. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2023. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!