Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene valaki kitalálni...

Segítene valaki kitalálni hogy ez mégis milyen oldal?

Figyelt kérdés

Pontos oldalra vagy appra vagyok kíváncsi illetve ha a csajt ennyiből meg lehet találni arra is


[link]


[link]



2023. jún. 7. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy honnan szedte le a hamis profilképet?
2023. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Ámbár minden nagyobb keresőszolgáltatásnak vannak képalapú keresői:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

illetve van különálló, reverz képkereső:

[link]

de elég kicsi a valószínűsége, hogy ezekkel egy relatíve kicsi, kis felbontású képből megtalálhatsz valakit.

2023. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
31%

"ki ment a fejemből"


keresne a halál ilyen analfabéta muffot...

2023. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az is fontos lenne hogy ez a beszélgetés hol zajlott le
2023. jún. 7. 11:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Én csak kaptam a képernyő képet de mivel nem találtam rá választ hogy honnan ezért gondoltam hogy próbálkozom itt hátha valaki felismeri mert ahogy látom nem messenger de nem is insta ilyen chat oldalakat meg appokat nem ismerek
2023. jún. 7. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy felhő alapú képküldési oldal a sok közül. Csak az tudja, hogy ki "ő" akinek küldte a képet.

[link]

[link]

2023. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem értitek, én kaptam egy képernyő képet és azt fel töltöttem a kepkuldes.com oldalra hogy itt rá tudjak kérdezni milyen appon vagy oldalon zajlik a chat ami a fotón van ennyi
2023. jún. 7. 12:15
 8/11 Hintalow ***** válasza:
100%
Ha kèpkeresèssel nem lehet rájönni, akkor max csak az az esèly, ha valaki felismeri dizájn alapján ès beìrja ide. Nekem nem ismerős
2023. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A közismert, gyakran használt chatalkalmazások egyike sem így néz ki. Lehet valamelyik telefon gyári csevegője. De ha tudnád a nevét sem következik belőle, hogy megtalálod rajta publikusan a lányt, és egyáltalán szóba állna-e veled. Engedd el.
2023. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 - "Úgy érzem nem értitek, én kaptam egy képernyő képet..."


Akitől kaptad a képet azt kérdezd.

Anélkül 1% esélyed sincs, hogyha valaki fel is ismerné véletlenül és közölné veled.

2023. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!