Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a fene folyik a Facebookon...

Mi a fene folyik a Facebookon mostanában? botfiók, feltörés, satöbbi..

Figyelt kérdés

Valaki tapasztalt mostanában hogy a Facebookon egyre több a botfiók, vagy is kamu profilok a facen, akik különböző csopikban ahol nem is tagok, posztolnak mindenféle hülye videót, meg különböző pénz szerzési módszert satöbbi..


Aztán utóbbi napokban szintén egyre több profil lopás, feltörés van, 2 faktoros ellenében is, mely valamilyen üzenetekkel bombázzák ismerösőket pl hogy facet lettiltották, kell 5 barát, és így tovább...


Illetve az az Istangramos ügy is játszik, amikor az a nagy hullámos tiltás is van.


Mi az isten nyila lett a faceval ebben az évben?


Légyszi troll válaszók és egyébtől ha lehet csak mértékkel...



#Facebook #botfiók #Fiók lopás
2023. jún. 6. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, tapasztaltam Facebook változásokat.
Nem tapasztaltam ezeket a változásokat a Facen.
Nincs Facebookom..
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Minél több profil, annál több reklám.

Foskerberg nem érdekli, hogy te mit gondolsz. Neki csak pénz számít.

2023. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindigis így volt. Csak max te éltél biciklibelsőben és nem láttad.

A "feltöréseknél" a legtöbb esetben (99%) a felhasználók a hibásak. Kiadják a jelszavaikat, mert fingjuk sincs mit csinálnak. Aztán meg megy a kajinkulás.

2023. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már egy jó ideje be sem lépek, de korábban nekem is feltűnt. Egy darabig jelentettem, de kB azt kaptam, hogy nem sérti a közösségi alapelveket. Szóval hagytam, de kB ez is megerősítette, hogy egy szemétdomb az egész. Vagy szimplán nem bírnak vele , akkora mennyiségű a spam.
2023. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!