Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok új jelszót...

Miért nem tudok új jelszót beállítani Facebookon?

Figyelt kérdés

Feltörték a Facebookomat és nem tudok belépni. Megváltoztatták az email címet és jelszót, küldtem jelszó megváltoztató kódot de mindig azt írja hogy hibás kód, kérjük próbálja meg később.



[link]



2023. máj. 1. 00:11
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Kaptam emailben kódot és miután beírtam ezt kaptam...

2023. máj. 1. 00:17
 2/4 anonim válasza:
Megnézted az e-mail címed hogy megnézd a 6 jegyű kódot amit a Facebook küldött? Na előszőr begépeled azt, utána tudsz változtatni saját jelszót
2023. máj. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen az odáig megvan, csak miután beírom a 6 jegyű számot utána hibát jelez és próbáljam újra később... Na most ezt eljátszottam 100x és nem tudom mi lehet a probléma. Különben már rég vissza állítottam volna.
2023. máj. 1. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a Facebook fiókja valóban feltörték és az elkövető megváltoztatta az email címet és jelszót. Ebben az esetben a legegyszerűbb megoldás az, ha az "Elfoglalt fiók" (Hacked Account) űrlapot használja a Facebook segítségéért. Az űrlap kitöltése után a Facebook vizsgálja a fiókját, és e-mailt küld Önnek az új jelszó beállításához szükséges utasításokkal.


Amennyiben a jelszó megváltoztató kódja nem működik, javasoljuk, hogy próbálja meg megváltoztatni a jelszavát egy másik eszközön vagy egy másik hálózaton, például egy másik számítógépen vagy telefonon, vagy próbálja meg várni néhány órát, majd próbálja meg újra. Ha a probléma továbbra is fennáll, akkor érdemes felvenni a kapcsolatot a Facebook ügyfélszolgálatával, és segítséget kérni a probléma megoldásához.

2023. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!