Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Marketplacen ezt miért csinálják?

Marketplacen ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés

Hirdetek pár terméket,aztán írnak rá páran,feltesznek a termékről kérdéseket,komoly vevőknek tűnnek,netán meg is állapodunk abban,mikor jön megtekinteni,aztán egyszerűen köddé válnak.

Vagy elkérik a telefonszámot,és semmi.

Ezt miért csinálják? Nem egyszer fordult elő,hogy megegyeztünk az időpontban,és nem jöttek mégsem.



2023. máj. 30. 16:31
 1/2 anonim válasza:
100%

Ez ilyen. Én is csak megerősíteni tudom, hogy ilyenek vannak.

Meggondolja magát, talál jobbat, mégsem kell neki.

2023. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Régebben én is eladtam néhány dolgot az interneten. Többször futottam bele hasonló emberekbe, mint akiket leírtál.

Megbeszéltünk mindent, megállapodtunk előreutalásban, megadtam a számlaszámomat, utána pedig eltűnt.

Szerintem ennek az lehet az oka, hogy valójában nincs is pénzük megvenni az adott dolgot, és ezt csak később realizálják. Ahhoz pedig, hogy ezt jelezzêk az eladónak, mar nincs elég gerincük.

2023. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!