Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb film/sorozat...

Melyik a legjobb film/sorozat nézős streaming app mostanság?

Figyelt kérdés

Netflix, HBO go, Amazon, meg ilyenek. Ár-érték arányban.

Krimi és thriller sorozatokat néznék főként, ha ez számít valamit.

Fogalmam sincs, mi a különbség ezek között, soha nem használtam még egyiket sem.

Köszönöm előre is a segítséget!


2023. máj. 29. 18:10
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem van netflix, meg amazon prime is, de volt disney +om is. Netflix jobban megéri hiszen több a választék.Amazon primeon kevesebb a választék.
2023. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Kalózkodás, továbbra is undorító ez az üzleti modell amit megengedhetnek maguknak.

Miközben a zenei streaming vonalon meg tudták oldani az egységes platformot és az egyenlő esélyekkel rendelkező versenyt.

Amúgy nézz körül redditen, ott le van szépen írva melyiknél milyen sorozatok vannak.(végeredményképpen egy felesleges lehúzás, ha ezért 4-5 helyre elő kell fizetni...)

2023. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: köszi!

2: nagyon laikus vagyok, nem is értem igazán, miről írsz, a kalózkodás nem az, mikor illegálisan töltünk le dolgokat? Mindegy is, légyszi egyértelműbb válaszokat írjatok, nagyon laikus vagyok tényleg 😀

2023. máj. 29. 18:51
 4/4 anonim válasza:
70%
Nyilván ár értékben az amazon az olcsóbb de netflixen több a választék, netflix drágább.Ennél értelemszerübbet nem tudok ajánlani.
2023. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!