Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért bukkannak fel bikiniben...

Miért bukkannak fel bikiniben táncolós videók a pasim facebookján?

Figyelt kérdés
Nem mind ilyen, de néha felbukkan. Ma kétszer is, eddig nem vettem észre, csak ahogy mellettem ült két ilyen videót is feldobott a face. Mondtam hogy szerintem az algoritmus miatt, hogy nézhetett ilyesmit. Ő azt mondja nem tudja miért.

2023. máj. 28. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
én ha mákosbejgliről beszélgetek egyik haverommal, akkor onnantól máskosbeglivel kapcsolatos dolgokat látok facebookon.
2023. máj. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: a te facebookodban kik jelennek meg?

Szegecselt bőrnadrágos urak ostorral? Melyik a jobb?

2023. máj. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
49%
12-es igen, mert a facebook-app es/vagy a messenger app mikrofonnal veszi a beszelgeteseidet folyamatosan. En ezert toroltem ezeket.
2023. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%

Semmilyen beszélgetést nem vesz semelyik app sem a háttérben. Nagyon durván merítené az aksit és sok adatforgalmat is használna. Azért érzi sok ember úgy, hogy lehallgatja a telefonja, mert valójában a legtöbb ember olvasgat vagy írásban beszélget sok témáról, amiről később szóban is beszél. Aztán amikor a böngészési előzményei miatt kap egy reklámot a beszedtémájáról, akkor hopp meglepődik.

Próbáld csak ki, hogy mondogass valami olyan dolgot a telefonodnak, amire biztosan nem kerestél rá mostanában, nem fogsz róla reklámot kapni.

2023. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
28%
Pedig de, 15-os, szoban beszeltunk fogaszati kezelesrol. Mikor legkozelebb megnyitottam a telefonom, ott volt rajta a reklam. Es nem ez volt az elso. Nyugodtan utanaolvashatsz. Nem irtam rola egy sort sem, kizarolag szoban hangzott el.
2023. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

" Nyugodtan utanaolvashatsz. "


Utánaolvastam, ráadásul szakmabeli vagyok. Lehetetlen az, amiről beszélsz. Illetve nem lehetetlen, csak pillanatok alatt bukna le, ha valóban ilyet tenne bármelyik telefon.


De mondom, próbáld csak ki: kezdj el a telefonodnak mondogatni olyat, amire biztosan nem kerestél rá és az ismerőseidet sem foglalkoztatja. Aztán nézd meg, hogy nem fog ilyen reklámokat dobálni semmi.

2023. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Egyébként volt ilyen nálunk is, hogy beszélgettünk pl a targoncákról, és targoncás képzéseket és munkalehetőségeket dobott fel. Nem is egyszer voltak hasonló dolgok
2023. máj. 29. 16:08
 18/19 anonim ***** válasza:

Jól van, én elhiszem hogy ezt hiszitek, de akkor sem lesz igaz. De mind harmadszorra írom le: teszteljétek.


Itt egy magyar cikk, de ha nagyon érdekel titeket a téma, akkor kb. kismilliót fogtok találni a neten:

[link]

2023. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én meg egyszer szidtam a Microsoftot, onnantól kezdve hónapokig kaptam a Microsoft hirdetéseket az idővonalamra.

Vagy kicsit más dolog: youtube-on a reklámok kb. fele sörreklám, a maradék meg tampon, pelenka, vagy hashajtó. Ha hozzáteszem, hogy férfi vagyok, utálom a sört, és nem valószínű, hogy pár éven belül gyerekem lesz, ezek a reklámok csöppet irrelevánsak. És nem, nem szokásom sörökre, hashajtókra, tamponokra, és pelenkákra rákeresni neten. :D

Szóval attól, hogy valami reklám megjelent valakinél, még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni.

2023. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!