Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért bukkannak fel bikiniben...

Miért bukkannak fel bikiniben táncolós videók a pasim facebookján?

Figyelt kérdés
Nem mind ilyen, de néha felbukkan. Ma kétszer is, eddig nem vettem észre, csak ahogy mellettem ült két ilyen videót is feldobott a face. Mondtam hogy szerintem az algoritmus miatt, hogy nézhetett ilyesmit. Ő azt mondja nem tudja miért.

2023. máj. 28. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez az érdeklődési köre.
2023. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig de. Amit sokaz néz, sokszor rákeres - értsd: érdekli, azt bedobja neki. Mindegyik így működik, a youtube, insta, stb. Mutasd meg a youtube kezdőoldalad, megmondom ki vagy!
2023. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Szerintem is.

Igen a youtube oldalon is amiket nézek, hasonlót ad be.

Persze nem görgette el egyből hanem egy jó pár másodpercet megnéztünk belőle.. biztos nem érdekli 😃

2023. máj. 28. 20:59
 4/19 anonim ***** válasza:

AZ a baj, hogy ha megjelölöm hogy nem érdekelnek az ilyen hasonló videók, akkor is ajánlja a videót.

Ha megnézte valamit, kb ugyanazokat fog ajánlani :/

Ennyire szar a facebook...

2023. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát furi!
2023. máj. 28. 21:31
 6/19 anonim válasza:
Nekem pl. beteg babakrol, gyerekekrol, akiket elvesztettek a szuleik ad be videokat, mert szeretek picikrol videokat nezni, de nem latom rogton, hogy melyiknek rossz a vege, es nyilvan igy tobb ilyenbe is beleneztem mar. Rohadtul nem akarom nezni, annyira nem, hogy azota mar inkabb fel sem megyek a facebookra.
2023. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Régebben tesóm nézett a kislányának fürdőruhát a fészbúkon, és valami boltra irányította át ami Pinterest-re (is) töltött fel képeket.

Na most a lényeg, hogy nálam nézte, az én wifimen, de az ő készülékén. Mégis az én Pinterest kezdőlapom van tele azóta is bikinis kislányokkal. Sütik törlése nem oldotta meg. Ha kijelentkezek és törlöm a sütiket akkor eltűnnek az ajánlások. De ahogy bejelentkezek a fészbúkommal, egyből tele a kezdőlapom 8-12 éves kislány modellekkel akik bikiniben pózolnak.

Erről ennyit.

2023. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Csak a telefonon tudnak bosszantani, laptopon soha. Rajta van az Ublock a böngészőn.
2023. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A facebook már csak ilyen...
2023. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, milyen borasztó, hogy egy vélhetően felnőtt, szexuálisan aktív korú férfinak az érdeklődési körébe tartozhatnak szép nőkről készült, ruhás videók vagy képek. :)

Nem megcsalt, nem megvert, nem részegen jön haza minden nap, hanem néha megakad a szeme egy-egy csajon és emiatt az algoritmus jogosan gondolja azt, hogy ez érdekli őt. Hát istenen.


Ja és még valami, csak így mellékesen: még csak az sem kell, hogy rákeress vagy rákattints valamire. Rengeteg app - és a facebook is ilyen - még azt is figyeli, hogy hol állsz meg görgetés közben. Ha valamin megakad a szemed és lassítasz vagy megállsz, akkor ő már tudja, hogy ez téged érdekel. És szerintem totálisan elképzelhetetlen az, hogy ha egy férfi elé bedobnak egy szép nőről készült képet, akkor ne akadjon meg legalább egy pillanatra.

2023. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!