Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy bármit...

Miért van az, hogy bármit kirakok a közösségi oldalakra nem jelenik meg, csak körülbelül az ismerőseim negyedének?

Figyelt kérdés

Kb fél éve észrevettem, hogy szinte egyáltalán nem jelenik meg sem Facebookon, sem pedig Instán amiket kiteszek/megosztok bármi is legyen az, pl. Facebookon mindig is 170-200-an kedveltek összesen bármit tettem ki, most kb 25-50-en összesen, és van mikor ebből is csak csökken 1-2-vel, a napomat kb 200-an nézték, most összesen maximum 50-60 megtekintés van rajtuk, negyedére csökkent minden és ugyan ez a helyzet az instán is..

Olyan mintha valami történt volna vagy valami elállítódott volna, meg még az is furcsa, hogy fb-n a felhasználónevem (felül a linken) magától átmódosult teljesen másra.

Tényleg teljesen olyan érzésem van, mintha láthatatlanná váltam volna mindenhol..

Anya bármiről tesz ki képet még ha nem is magáról mindig 55-65 kedvelése van, pedig csak egy egyszerű naplementés vagy lovas kép és 200-al kevesebb is az ismerőse, én ha olyat rakok ki lesz rajta maximum 5 lájkom.

És nem egyszerűen nem érdeklem az embereket mivel mindig is 150 felett kedveltek nekem csak olyan mintha láthatatlan lennék..utcán is mindig kedvesen mosolyogva köszönnek nekem, szinte a fél várossal jó viszonyba vagyok, ezért esik ez rosszul és már egyre jobban magamra is veszem.

Volt majdnem 1 év mikor szinte semmit nem töltöttem fel/osztottam meg, lehet ez az oka, hogy már ha osztok is nem jelenik meg? Mit tegyek ellene? :/



2023. máj. 15. 10:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És ami még feltűnt, hogy mindig csakis ugyan azok kedvelnek, mostmár csak ugyanaz a pár 30-40 ember.
2023. máj. 15. 13:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Na ez viszont nem bug....
2023. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
És azóta már csak 15-25-en kedvelnek, teljesen lecsökkent…
2023. jún. 7. 11:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Na ez aztán az igazi katasztrófa... szerintem ideje lenne felfedezni, hogy a valóságban nincsenek like-ok, de ettől még kifejezetten szórakoztató tud lenni.
2023. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Képzeld, nem ez az összes problémám…

Ettől függetlenül ugyan úgy dolgozok, csinálom a dolgom nem csak ezzel foglalkozok..

Csak nem értem miért,mi lett a facemmal mert ezen kívül még számtalan hiba van vele, ami miatt szinte használhatatlan számomra…

2023. jún. 8. 10:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor a végére elárulok egy nagy titkot: Azért van kevesebb mert az emberek találnak jobb elfoglaltságot és nem a facen ütik el az idejüket...
2023. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!