Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy bármit...

Miért van az, hogy bármit kirakok a közösségi oldalakra nem jelenik meg, csak körülbelül az ismerőseim negyedének?

Figyelt kérdés

Kb fél éve észrevettem, hogy szinte egyáltalán nem jelenik meg sem Facebookon, sem pedig Instán amiket kiteszek/megosztok bármi is legyen az, pl. Facebookon mindig is 170-200-an kedveltek összesen bármit tettem ki, most kb 25-50-en összesen, és van mikor ebből is csak csökken 1-2-vel, a napomat kb 200-an nézték, most összesen maximum 50-60 megtekintés van rajtuk, negyedére csökkent minden és ugyan ez a helyzet az instán is..

Olyan mintha valami történt volna vagy valami elállítódott volna, meg még az is furcsa, hogy fb-n a felhasználónevem (felül a linken) magától átmódosult teljesen másra.

Tényleg teljesen olyan érzésem van, mintha láthatatlanná váltam volna mindenhol..

Anya bármiről tesz ki képet még ha nem is magáról mindig 55-65 kedvelése van, pedig csak egy egyszerű naplementés vagy lovas kép és 200-al kevesebb is az ismerőse, én ha olyat rakok ki lesz rajta maximum 5 lájkom.

És nem egyszerűen nem érdeklem az embereket mivel mindig is 150 felett kedveltek nekem csak olyan mintha láthatatlan lennék..utcán is mindig kedvesen mosolyogva köszönnek nekem, szinte a fél várossal jó viszonyba vagyok, ezért esik ez rosszul és már egyre jobban magamra is veszem.

Volt majdnem 1 év mikor szinte semmit nem töltöttem fel/osztottam meg, lehet ez az oka, hogy már ha osztok is nem jelenik meg? Mit tegyek ellene? :/



2023. máj. 15. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
vannak olyan beállítások ,hogy a poszt nyilvános (bárki megnézheti), bizonyos emberek (muter , kiscica stb) és privát. gyanítom ,hogy nálad valami be van kapcsolva.
2023. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyilvánoson van minden :(
2023. máj. 15. 10:39
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
értem , max még a beállításokba szét nézhetel ,hogy mit lát a gép
2023. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt most nézem, eddig még semmi különöset nem látok sajnos
2023. máj. 15. 10:42
 5/16 A kérdező kommentje:

Még annyi volt amit szintén furcsának találtam, hogy hétvégén raktam fel a profilképem telóról és kiírt egy hibát összeomlott az egész, azt írta, hogy sajnáljuk az alkalmazás túl elavult változatát használja..

Ez azért is furcsa mert nemrégen lett frissítve nincs is rá frissítés és a szoftver is frissítve van.

2023. máj. 15. 10:54
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
figyelj most elég sok bug van máj 13-dikai amikor bejelöl magátol embereket akiket megnéztél és most máj 15 random kitiltások instára hivatkozva. nincs rendben a vörös gyufafej.
2023. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen erről a bejelölgetésről olvastam, több ismerősöm is kiírta, hogy magától bejelölgetett/visszajelölgetett a Fb-je.
2023. máj. 15. 11:01
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
nekem haverom 1 óra alatt úgy 10 ismerőst szerzett :D
2023. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
99%, hogy bug, valamit nagyon eltoltak a napokban az FB-vel.
2023. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amióta Meta lett a Facebook azóta “viselkedik” ilyen furcsán a Facebook és insta is, pl amikor újították azt, hogy ki küldhet nekem üzenetet, onnantól nem kaptam meg semmit engedélykérésben, és nem csak én.
2023. máj. 15. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!