Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit cseréljek a kompimban?

Mit cseréljek a kompimban?

Figyelt kérdés
Mit kel kicserélni ha akadozik a játék játxás közben?Léci segitsetek még kezdő vagyok.
2010. okt. 10. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Írd le mik vannak a gépedben: processzor,videokártya, Ram, meg milyen op rendszered van.Amúgy melyik játéknál szaggat?

Amúgy proci és videokártya számít legjobban játékoknál.

2010. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
System:3.2windows experince index.Procesor:intel"R" Celeron Cpu2.66GHZ. Ram:253 mb. System type:32bit operating. DDR400,DUALCORE,SATA enyit tudok róla,1hete kaptam.Need for speed most wanted akadozik rajta,
2010. okt. 10. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
hát a videokártyát nemírtad le sztem integrált azt kéne venni bele, ha meg nem integrált elég gyenge lehet.
2010. okt. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
256mb RAM. Nincs is tobb kerdesem. Legalabb 1GB illene. A telefonomban tobb mint 2x tobb van. Azt is leirhatnad, hogy milyen VGA-d van.
2010. okt. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a gép már 2-3 éve is ősréginek számított. "DUALCORE" Ez minden, csak nem dual core.
2010. okt. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!