Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet sok feliratkozót...

Hogyan lehet sok feliratkozót gyűjteni youtubon?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Értékes, egyedi tartalommal.

B opció, hogy beállsz a tömegbe és a trendekkel szerzel ismeretséget. Utóbbi hátránya, hogy maximum egy-két évig tart.

2023. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyen tartalamakat gyártsak?

Mert raktam fel gameplay videokat de sajnos csak pár 10en nézték meg:/

2023. ápr. 10. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Amit szeretsz csinálni és másokat is érdekel
2023. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Gameplay videókkal manapság nehéz befutni. Túl nagy a verseny, ezért valami nagyon egyedivel kell előrukkolnod, és úgy felturbózni a gameplay videódat, hogy olyan legyen, ami könnyen fogyasztható, és érdekes, és leköti az embereket, és jobb, mint az átlag gameplay.


Én tegnap találtam rá erre a videóra: [link]

Nekem bejött az elején is a vágás, meg az egész videó felépítése tök jó. Intelligensnek tűnik a kissrác is. Igaz, hogy ez egy Minecraft videó, és én nem vagyok nagy fanja a game-nek, de ez a videó számomra is kikapcsolódást jelentett.


Egyszóval: Ha mindenképp gamepay tartalommal akarsz befutni, akkor spécizd fel annyira, hogy egyedi legyen, és könnyen fogyasztható, és lekösse az emberek figyelmét.


Sok sikert a csatornád építéséhez!

2023. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!