Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook furcsa keresési...

Facebook furcsa keresési előzmények?

Figyelt kérdés

Olyan nevek jelentek meg a facebook keresési előzményei között, akikre soha se kerestem rá, külföldi nevek is vannak.

Azt hittem feltörték, jelszót változtattam, és mindenhonnan kiléptettem.

Azóta sem változott, ugyanúgy megjelennek új nevek.

Mi történhetett? Lehet, hogy valamilyen félresikerült fejlesztés hibája?



2023. márc. 22. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
36%

Hát, a Facebookon előfordul az ilyesmi. Már nem egyszer volt olyan, hogy gondolkodás nélkül, hibásabbnál hibásabb kódokat adtak ki a Facebook fejlesztői, mint ha valami iskolásokat alkalmaznának :)

Értem én, hogy hibák mindenhol előfordulnak, de egy olyan alkalmazásban, amit milliárdok használnak, ott nem kellene. Talán mérsékelni kellene a semmitmondó frissítéseket, és nem kellene napi 5-6 frissítést kiadni az alkalmazáshoz, cserébe megjelenhetne heti, vagy havi egy frissítés, és akkor az vagy funkciófrissítés lenne, vagy pedig hibajavító frissítés.

2023. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!