Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki megbök facebook-on?

Figyelt kérdés
És ha visszabököm akkor mi lesz? Mi ennek a funkciója?
2010. okt. 6. 16:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

b+, te megint hülyevagy, mer mielőtt írsz vmit inkább te olvasd el hogy én mit írok! Előbb világosan megírtam, hogy a MEGKÉRDEZÉSKOR láttam 2-t. Hogy jobban megértsd elmagyarázom.

Amikor felteszel egy kérdést akkor kiad néhány hasonló kérdést, nekem 2 olyan volt ami erre utalt, végigolvastam mind a 2-t válaszokkal együtt és nem kaptam meg a választ a kérdésemre ezért kérdeztem meg.

Mások is mondják már meg, kinek van igaza? Csak őszintén.

2010. okt. 6. 18:19
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
mindketten hülyék vagytok de én se vagyokértelmesebb ha ilyeneket írok hogy ne bökdössétek egymást mig valakimegsérül :)
2010. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Neked legalább van humorod xD

Én se vagyok értelmesebb, hogy ilyeneken veszekszem, de tök jó játék, nem? :D

Nekem tetszik

2010. okt. 6. 18:35
 14/17 A kérdező kommentje:
De amúgy me ennyi vagy, nemhogy válaszolnál rendesen a kérdésre hanem még itt kötözködsz, de nem akarom elvenni a kedved. Folytatjuk? Akkor is nekem lesz igazam. wehhehe
2010. okt. 6. 18:36
 15/17 anonim ***** válasza:

nem alacsonyodom le a szintedre hogy jelzőkkel illesselek ugyanis még azt se érdemled meg. de nem azt jeleztem neked hogy a megkérdezéskor kiadott találatok vannak csak. hanem itt a bal oldalon a beépített kereső is van. és abba ha előbb a megkérdezés előtt írtál volna varázsszavakat akkor kaptál volna több találatot azokban pedig még választ is.


de a te szinteden erre te nem lettél volna képes. na csá.

2010. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

na de ha rákerestem volna, akkor tuti nem lett volna részem egy ilyen jó veszekedésben, tehát szerintem még így sem vesztettem vele semmit, hogy megkérdeztem. Azt ne mondd, hogy te nem élvezted, hogy veszekedhettél velem, nagyon kevés embernek van ilyen kiváltsága, hogy velem, egy ilyen tökéletes, szép, okos és szerény személyiséggel veszekedhet, és ha azt mondod, hogy neked ez nem volt jó, akkor meg minek csináltad. Ebből már szerintem nem jöhetsz ki jól, mert ha nem élvezted az egészet akkor minek csináltad, ha meg jó volt, akkor mi a f@szért veszekedsz még mindig, ahelyett, hogy megköszönnéd? Szerintem lásd be hogy nekem van igazam! Naaaaa lééééégyszii! xD

Szeretettel várom a válaszodat! :)

2010. okt. 6. 18:51
 17/17 anonim válasza:
50%

"Facebook hivatalos

angol nyelvű szabályzatában áll: A

bökés gomb használata, diszkrét

felkérés szexuális kapcsolatra! A

bökés elfogadása a kapcsolat

......elfogadását jelenti.

2011. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!