Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szólsz, havi 2000Ft lesz...

Mit szólsz, havi 2000Ft lesz a Citromail havidíja? Fogsz fizetni érte vagy átmész másik email szolgáltatóhoz?

Figyelt kérdés

#citromail #Fjordmail
2023. febr. 7. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha aktívan használnám az e-mail fiókomat (pl. céges ügyekben napi 8 órában), akkor hajlandó lennék megfizetni, ha nyújt annyival többet. Viszont mivel az e-mailt már csak egyéb fiókokhoz használom (közösségi oldalak, Steam stb.), nem fizetnék érte.
2023. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert nekik, micsoda szerencse hogy van bőven ingyenes választék. :D
2023. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

3#


Itt a hivatalos megerősítése a hírnek a Fjordmailtól


[link]

2023. febr. 8. 15:54
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

"Az alkalmazás használóit levélben értesítették arról, hogy április 12-ig aktiválhatják havonta 1999 forintot kóstáló negyedéves vagy éves előfizetésüket."


Én egyik citromail-es fiókomra sem kaptam. Ti?

2023. febr. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
#13: Azért a Fjordmailtől elvárható lenne - közönségkapcsolati szempontból előnyösebb lett volna - ha ezt a Citromail weboldalán, közösségi médiafelületén, a Fjordmail oldalán/blogjában közleményben közzétették volna, nem külön a Független Objektív Sajtónak kellene megkérdeznie.
2023. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A mai napig SEM kaptam értesítést a citromail-es levelezőrendszeren keresztül a szolgáltatótól hogy megszűnne a rendszer.

Pedig szoktak irkálni ha akarnak valamit (pl: mikor sok fenyegetőlevél jött amiben pénzt kértek emberektől, akkor mindig felhívták a figyelmet hogy senki ne fizessen.)

Akkor most miért nem írnak egy hivatalos értesítést (vagy csak én nem kaptam, pedig vagy 15 éve van citromailem)?

2023. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
15# [link]
2023. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!