Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Törlődhet egy régi email cím...

Törlődhet egy régi email cím ? és a hozzá tartozó youtube csatorna + gmailos dolgok az évek alatt?

Figyelt kérdés

csináltam ha minden igaz 2016-ban egy email címet. már nagyon régóta nem használom, azóta már másik fiókom van. fog valaha törlődni az a cím, vagy nekem kellett volna megszűntetnem? nincs semmi olyan mód,hogy magától élévül a használat, kiadják másnak a címet? sajnos utólag már nem tudom megtenni, mert a telefonszámom is megváltozott az évek alatt és a másodlagos emailom sem él már.


egyetlen problémám van csak yt csatornával: ha rákeresnek a nevemre googlen, azt dobja fel először (meglepő hogy nem a facebook profilomat stb... social mediat) és zavar egy picit. nincs fent semmi videó vagy ilyesmi, csak a feliratozott csatornáim láthatóak meg egy profilkép, de azon sem én vagyok rajta, hanem pár betű.


18l



2023. jan. 7. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szűnik meg magától egy e-mail fiók, és biztonsági okokból egy már törölt fiók nem regisztrálható vissza. A jelszóemlékeztető funkció lehetőségeivel megpróbálhatsz bejutni, de ha ez nem sikerül, akkor addig ott marad minden, míg a szolgáltató működik.
2023. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Igen a bíróság elrendelhette a pedofíliában érintett bűnszervezethez tartozó tárhely, email és yt csatorna törlését is a tagok fegyházbüntetése mellett..
2023. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog torlodni! Az meg 10 ev mulva is elni fog mar mint az emailcim, ha meg torlod aztan soha nem fogod ujra leregisztralni!
2023. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. sajnos törölni már nem tudom, mert semmi élérhetőségem nincs meg hozzá. köszönöm a válaszokat
2023. jan. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!