Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy youtube csatornának van...

Egy youtube csatornának van feltöltési korlátja?Sok csatornán már sok éve gyülik a tartalom, akár napi több videóval is, ennek nincs korlátja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, remélem érthető a kérdésem, pl itt is https://www.youtube.com/@feichannel szinte naponta jönnek több órás videók, de még rengeteg sok ilyen csatorna van , pl az EWTN tv-nél is sok éve gyülik a tartalom, https://www.youtube.com/@EWTNKatolikusVilaghalozat.


De ott a NASCAR hivatalos csatornája meg még rengeteg ilyen van,ahol sok órás videók kerülnek ki majdnem naponta de valahova naponta.


Nyilván ez csak jó hogy az ember kedvenc csatornáin gyülnek a tartalmak, de ennek nincs valami korlátja? Vagy a komolyabb csatornák üzemeltetői pénzért vesznek helyet, hogyan müködik? köszi


Az utltrahang csatorna pl nyitott az eredeti mellé még 1 csatornát mert állitólag jelezte a YT , hogy sok videót tesznek fel.


2022. dec. 31. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs limit
2022. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi azt hittem van, bár az EWTN en is sok éve jön a tartalom a lovason is stb azt hittem ők dijat fizetnek hogy sok tartalom lehessen.
2022. dec. 31. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Van. Havi 250TB után törölgetned kell.
2023. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 én nem használom, de köszi. Én azt nem értettem, hogy hogyan tudnak ennyi tartalmat feltenni, van sok csatorna ami naponta bövül. Bár havi 250tb se kevés...
2023. jan. 2. 13:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A YouTube abból csinál pénzt, hogy az emberek nézik a videókat és vagy a mellettük megjelenő reklámokat is, vagy fizetnek a reklám mentességért. Ezért megéri nekik hagyni, hogy minél több tartalom ingyen felkerüljön.
2023. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi
2023. jan. 2. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs korlát, én ezer éve oda raktározom az MP4 dolgaim, legtöbbet teljesen rejtve privátba hagyom és így nem csesztet senki a jogaival. Tulajdonképpen egyfajta tárhely nekem.
2023. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hitelesítés nélküli fiókba nem lehet 15 percnél hosszabb videót feltölteni. Hitelesítés után ez a korlát megszűnik.


Egy video fájl nem lehet nagyobb 256GB-nál és nem lehet hosszabb 12 óránánál. 12 óra után az élő videókat is leállítják. Ez nem mindig volt így, ezért lehetnek fent 12 óránál hosszabb videók is, de ma már nem enged ilyet feltölteni.


A korábban említett 250TB havi limitről nem találtam semmi információt.

2023. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as ez érdekes infó köszi azt hittem az élő lehet végtelen is. pl ha az ISS ürállomásról jön stb. Tehát akkor te is azt mondod magát a csatornát bőviteni nincs korlát? "Egy video fájl nem lehet nagyobb 256GB-nál és nem lehet hosszabb" EZT értem , én ugye összességébe kérdem, hogy meddig bővithető.
2023. jan. 3. 11:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egy videó fájlra vonatkozó 12 óra és 256GB limit a YouTube/Google által hivatalosan közzétett limit info:

[link]


Az élő videók hosszára vonatkozó korlátozásról nem találtam hivatalosan megerősítet információt. Az alább linkelt Google support oldalon kommentként jelennek meg elméletek, de nem hivatalos Google tájékoztatás, csak logikusnak tűnik, hogy maga az élő közvetítés bármilyen hosszúságú lehet. Viszont mivel a YouTube max csak 12 órányi hosszúságú videót enged feltölteni, így az ennél hosszabb élő videók nem maradnak fent a YouTube-on. Ha valaki azt akarja, hogy fent is maradjanak, annak ezeket külön, a YouTube rendszerétől függetlenül kell rögzítenie és külön, max 12 órás darabokban feltölteni őket. Illetve itt említenek még egy olyan korlátozást, hogy max 3 órás videókat lehet a YouTube felületén szerkeszteni, így ha utólag szerkeszthetőként akarja valaki megtartani a videókat, akkor érdemes nem csak a 12 órába, hanem a 3 órába is beleférnie.

[link]



Több cikk is azt állítja, hogy egyéb mennyiségi korlátozásról nem lehet tudni és nem is találtam én sem olyan infót, ami megerősítené bármilyen korlátozás létezését.


Az egyik cikkben említik Quora válaszokra (angol nyelvü GYK oldal) hivatkozva, hogy van aki azt állítja, hogy egy nap max 15 videót lehet feltölteni, más meg azzal cáfolja ezt, hogy már 100-nál többet is sikerült egy nap. A többiek által írt 250TB havi limitről említést sem találtam sehol.


Egyébként a Google a barátod, kérdezd bátran, ha bármi kérdésed van és mivel a YouTube a Google tulajdonában van, náluk többet senki nem tud a YouTube-ról sem...

2023. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!