Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hány gmail.com email címet...

Hány gmail.com email címet regizztrálhat egy ember?

Figyelt kérdés
Nekem 4 email címem van, esetleg lehet ezeket egyesíteni vagy így kell külön-külön hagyni?
2022. dec. 31. 20:32
 1/8 anonim válasza:
100%
Bármennyit.
2022. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Végtelen. Google beállításokban nézd meg mit ír róla.
2022. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, ott nem láttam erre vonatkozóan semmit sem. Olyan esetleg van, hogy több fiókot 1 fiókon keresztül tudjak használni?
2022. dec. 31. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyesíteni. Annyi email címet hozhat létre egy ember, ahányat szeretne.
2022. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dongaben ***** válasza:
Beállítható a Gmail-üzenetek automatikus átirányítása egy másik fiókba, de ez csak a fogadásra igaz, és nem minden email-re igaz... Pl. NET-es rendelések visszaigazolásánál nem minden esetben működik.
2022. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De, lehet egyesíteni. Gmail > See all settings > Account and import


"Grant access to your account" részben beállítod a fő emailnek, használt email címet. Ez csak annyit csinál, hogy a fiókok a fő fiókodnál Delegated / Brand account státuszba kerülnek és elég csak az egyikkel belépned egy új eszközön és az összeshez hozzáférsz. Az átirányítást külön kell bekapcsolnod.

2022. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi 4-5 után már tel számot kér...
2023. jan. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem összesen 4 van ezért is kérdeztem. Ha ennyit nem lehet akkor valahogy megpróbálom összevonni, hogy csak 1 maradjon.
2023. jan. 1. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!