Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kell nekem leíró nevet...

Jozsoo kérdése:

Miért kell nekem leíró nevet választani a YouTube szerint? Mi ez az egész? Mire jó ez? Kell ez nekem? Tudom, sok kérdés egy kicsit de már másodszor jön ez a felszólítás.Halvány gőzöm sincs.

Figyelt kérdés
2022. nov. 1. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyedi felhasználónevet állíthatsz be a csatornádnak, ami alapján könnyebben rád tudnak keresni és jobban mutat ha linkelni akarod. Megadsz egy saját azonosítót, ahelyett hogy a rendszer által randomgenerált "d2UCLwey1uxazqyopiz1C5bA" lenne megadva a csatornádra mutató linkként.

Szerintem nem felszólítást kapsz, csak tájékoztatnak, hogy bevezetésre kerül egy ilyen lehetőség.

2022. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem nincs semmiféle csatornám, legalábbis tudtommal. Akkor ezzel nem is kell foglalkoznom?
2022. nov. 1. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod, ez csak lehetőség, nem kötelező
2022. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy regisztrálsz YouTube-ra, létrejött a csatornád, van neked is. Legfeljebb te nem töltesz fel rá videókat, vagyis nem használod semmire, de ettől még létezik. Emiatt a lehetőséged is meg van, hogy beállítsd a leíró nevét, ezért ajánlgatja neked a rendszer.

Ha nem használod és nem is tervezed használni, akkor nem érdemes beállítanod semmit, mert téged befolyásolni nem fog, csak lefoglalnád más elől azt a nevet és te úgyse használod semmire.

2022. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!