Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nálam változott meg a...

Csak nálam változott meg a youtube videok feliratának a betűtípusa, vagy központilag megváltoztatták? Először azt hittem vírusos a gépem. (De lehet, hogy tényleg az)

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 22:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Felirat alatt a video címét értem ami közvetlen a video alatt van kiírva, teljesen más betűtípus mint ami eddig volt.
2022. okt. 27. 22:58
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg le vannak kerekítve a videok bélyegképének szélei? :D wtf
2022. okt. 27. 23:00
 3/11 Argloss ***** válasza:

Változik:

[link]

2022. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenkire ráerőltetik ezt az undorító új dizájnt. Persze ezt se kérte senki...
2022. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Közben így is már úszik a reklámtól, de kell bele még több nekik.

Kíváncsi lennék, hogy hány autóbaleset történik a reklámok átugrása miatt.

Nem egyszer láttam oylat, hogy például ismerősöm vezetett és 110-el az autópályán próbálja megnyomni a 2x5 milliméteres "hirdetés átugrása" gombot.

Szerintem ha erről hivatalos kimutatást lehetne készíteni hány ember halt meg emiatt kapnánk egy erős számot.

2022. okt. 28. 10:23
 6/11 Argloss ***** válasza:

Szerintem is sok a reklám, de... Mennyi szerinted az esélye annak, hogy valaki bevallja, hogy telefonozott, sőt még azt is elmondja mellé a rendőrségnek, hogy a youtube-on próbált meg hirdetést átugrani? Nyilván eleve agyhalott aki 110-el a telefonját lesi, de hogy még be is vallja? Halálos baleset esetén meg még kisebb az esélye, hogy kiderüljön, hogy pontosan miért történt a figyelmetlenség.


[link]

A mobilozás valószínűleg a figyelmetlenség kategóriába tartozik.

2022. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Itt inkább arról van szó, hogy van aki szeret vezetés közben zenét hallgatni és nem szereti a spotify-t. Én pl azért nem álltam rá át amikor bejött, mert nem volt rajta fennt semmi normális zene, most már lehet fent van egy csomó minden, de inkább hackelt youtube appot használok ami kilövi a reklámokat. (new-pipe)

De ha valaki mondjuk ott teszi be a zenéit mert csak ott elérhető, és betesz egy playlistet és vezet, és közben valami retek idegesítő hangon megszólal valami reklám persze, hogy megpróbálja kinyomni. Ez 5 percenként 1 másodperc.

2022. okt. 28. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy havi kávé ára a YT Music.
2022. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Argloss ***** válasza:
100%
Van aki főzni szeret, de annak se vezetés közben van az ideje, ahogy a telefon nyomkodásnak sem. Utáljuk a hirdetéseket, de ne hárítsuk másra a sofőr felelősségét. 110 km/óra az 30,5 méter/másodperc. Van előfizetés, zenét letölteni se elképesztően nehéz, tömegkarambolból sértetlenül kikerülni viszont nem biztos, hogy mindenkinek sikerül.
2022. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem értem mit vinnyogtok, elő kell fizetni és kész. Én is csóró vagyok mint atom, mégis futja hbo max-ra meg youtube premiumra, és vt reklám nincs reklám. Miért gondoljátok hogy nektek alanyi jogon jár a reklámmentes yt? Mit tettetek érte?
2022. okt. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!