Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mióta használod a gyakorikérdé...

Mióta használod a gyakorikérdések.hu weboldalt, milyen témakörökben szoktad használni és mennyire vagy megelégedve a válaszokkal?

Figyelt kérdés

2022. szept. 27. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta. Mostmár nem kérdezek és ritkán válaszolok.

A kérdéseimre soha nem kaptam releváns választ.

Válaszolni csak olyan témakörökben szoktam, amikhez tényleg értek (pl.: a szakmámba vág), de mindig van olyan, aki kétségbevonja a válaszomat. Akkor is, ha mondjuk konkrét jogszabályt másolok be.

2022. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
Legtöbbször a mentális betegségek kategóriában vagyok jelen, ugyanis ilyen gondjaim vannak. Egyébként szoktam válaszolni véletlenszerű kérdésekre is, már ha van rá észerű válaszom.
2022. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SIDLER22 ***** válasza:
90%
Általában itt a Számítástechnikába, de néha nézegetem a Magyar Politikát, Szexualitást, Valláskritikát is. A válaszokkal összességében nem vagyok megelégedve. A kérdéseim közül a legtöbben azzal vannak elfoglalva, hogy ezt és ezt én mért akarom és miért így és miért úgy... és a kérdésemre meg egyszerűen nem kapok választ. Vannak kivételes esetek amikor 3 oldalnyi veszekedés után csak sikerül kicsikarni egy témához illő szakmai választ, de ez nagyon ritka. Inkább mindenki csak kötekedik.
2022. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
2007 márciusában válaszoltam egy kérdésre (egy másik regisztrációval). Ezzel az email cimmel 2009 óta vagyok fenn. Azóta csak 27 kérdésem volt, inkább csak válaszolgatok. Inkább szórakozás az oldal a számomra, de, ha komoly válaszra van szükségem, akkor szakemberhez fordulok. Ha a válaszommal esetleg segiteni tudok (mert a szakmámba vág a kérdés), akkor viszont leirom.
2022. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

3-4 éve talán, de még más profillal kezdztem, leginkább itt és az Üzlet kategóriában vagyok.


Kérdezni nem igazán szoktam, látva a színvonalat inkább más platformokon teszem fel a kérdéseimet.

2022. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és minden válaszadóval teljesen egyetértek, ment mindenkinek a like gomb. Az adott kérdést hosszú távon is kint fogom hagyni, mert más emberek véleményére is kíváncsi vagyok.
2022. szept. 28. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
És te, kérdező? Te titokban tartod, hogy mióta és milyen témakörök és mennyire vagy elégedett? :)
2022. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hintalow ***** válasza:
84%
kb 12-13 éve vagyok ide regisztrálva, az Üzlet és pénzügyek, Tudományok, Szórakozás Számítástechnika, Otthon, Közlekedés és Elektronikus eszközök témakörökben szoktam válaszolni, kérdést nem igazán szoktam kiírni.
2022. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
62%
Fél éve. Mindegyik témakörhöz hozzászólok.
2022. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán 2016-ban találtam rá az oldalra. Nem gyakran szoktam válaszolni, de ha mégis megteszem, akkor azt általában a számítástechnika; sport, mozgás; fogyókúrák és egyéb kérdések kategóriákban szoktam, ritkán máshol is.


Kérdésre még nem kaptam releváns választ. Ha konkrét válasz van a kérdésre és nem találtam meg Google-lel, akkor általában más sem szokta (Mert egyszerűen nincs rá válasz), ha véleményre vagyok kíváncsi, akkor pedig úgyis én tudom a legjobban, hogy mi lesz nekem a legjobb, maximum álláspontokat lenne jó meghallgatni, de sok értelmes és segítő választ nem szoktam itt látni, így...

2022. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!