Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon ha megcsinálok...

A facebookon ha megcsinálok egy phrases-t, és rámegyek hogy megosztás, mert megszeretém osztani akkor nem történik semmi és nem osztja meg mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 07:54
 1/2 anonim válasza:

Milyen böngészőt használsz?

Havernak sem osztotta meg, ő Operát használt és nem ment neki! Explorerrel meg Mozillával viszont tökéletes!

2010. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem egyik böngésző sem oszt meg semmit phrases-on belül. Olyan mintha a megosztás gomb "halott" lenne, nem reagál. Eddig működött rendesen pár napja viszont semmi és még a régebbi megosztásokat sem tudom visszakeresni a főoldalon, tehát a hírfolyamban. ???

Hallottam olyat h ha sokat van használatban egy alkalmazás mint pl a phrases akkor egy bizonyos idő után letiltják néhány napra. Szerintetek ez lehetséges???

2010. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!