Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan a facebookon,...

Létezik olyan a facebookon, hogy profil zárolás, hogy a borítóképet és a profilképet sem lehet megnyitni nyilvánosan teljes méretben. Ezt hogy lehet beállítani?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Mindent átállítasz privátra/csak ismerős láthatja.

Amúgy adatvédelmi központba.

[link]

2022. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

"Ez a funkció jelenleg nem érhető el mindenhol. A profilodat csak meghatározott országokban tudod zárolni."

2022. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az, hogy csak ismerős láthatja, az mar rég megvan, csak a profil- és borítóképet akartam nem megnezhetővé tenni illetékteleneknek.Akkor ez nálunk még nem megoldható.

Ja, tudom, akkor ne tegyek ki semmit, ez lenne a következő ötlet. Épp ezért kérdeztem, hogy legyen, de ne tudják letöltögetni.

2022. aug. 28. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden lementhető ami megjelenik a képernyőn, legfeljebb 1-2 lépéssel több mint a jobb klikk/mentés, és trükközni kell hozzá. Esetleg a teljes méretet nem tudják kinyerni az oldalból, de ami látható, az menthető - ezen a zárolás sem segít.
2022. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, de egyes országokban meg sem lehet nyitni teljes méretben a profil fotókat.
2022. aug. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!