Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik VPN szolgáltatót...

Melyik VPN szolgáltatót válasszam?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Surfsharknál van VPN előfizetésem lassan két éve, de az utóbbi időben nagyon sokat romlott a szolgáltatás színvonala ezért váltani szeretnék. A torrent 150-200 kbps-el tölt, ez igazából nem nagy probléma, mert úgyis kikapcsolom, ha valami nagyobb fájlt töltök le. Ami nagyon zavaró, hogy a böngészés lassú lett, a képek lassan töltenek be, a videók a Redditen és a Youtuben akadnak, leváltanak 140p-re. Főleg, ha többen internetezünk, vagy ha letöltés megy a háttérben, akkor szinte semmit nem lehet csinálni mellette. New York-i szerveren vagyok már a kezdetek óta, eleinte még teljesen korrekt volt sebességben. A speedtest egész jó értékeket mutat: Down 130 mbps, Up 20 mbps, Ping ≈ 115 ms, Vodafone-s 500-as nettel. Plusz sok oldal van ami tiltólistás, gondolom nem nagyon cserélgetik az IP-ket. Tudnátok ajánlani helyette valami jobbat?

Hosszabb időre fizetnék elő (2-3 év).


Elvárásaim:

• Legalább öt eszköz tudja használni egyszerre.

• OpenVPN-nel lehessen a routeren beállítani.

• Legyen elérhető US szerver.

• Max. $80 szánnék rá.


Előre is köszönöm a segítséget!



2022. aug. 20. 14:22
1 2
 11/15 astra60 válasza:
52%
Ha esetleg érdekel valakit Nord VPN licenszkulcs, az keressen meg privátban.
2022. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
0%
Nem tudom.
2022. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha csak reklámok miatt használsz vpn-t, akkor adblocker, és meg van oldva.
2022. aug. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
NTBS, most miért válaszolsz mindenhova nem tudommal?
2022. aug. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én ezt használom:

[link]

2022. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!