Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Látja, hogy beléptem a faceboo...

Látja, hogy beléptem a facebookjába?

Figyelt kérdés
A párom egy pár napja megadta a jelszavát a facebookjához (nem kértem, magától írta le nekem) és beszeretnék jelentkezni úgy, hogy ő ne tudjon erről. Ha bejelentkezek a laptopomról az ő fiókjába arról ő kap értesítést vagy valahonnan megtudja, hogy én benne vagyok/voltam a facebookjába?

2022. jún. 24. 13:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

"de ez nem így van."


De igen kislányom, ez így van. Csak megsúgom, hogy az ilyen takonygerincű megmozdulásoknak nem csak morális, hanem büntetőjogi vonzata is van.

2022. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem léptem be a facebookjába és már nem is akarok. Köszönöm azok válaszait akik nem gerinctelen és hasonló jelzőket használtak hanem normálisan írták le a véleményüket
2022. jún. 24. 13:53
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

"Mert akkor azt fogja hinni, hogy én nem bízom benne vagy kutakodok utána, de ez nem így van."

De, pontosan így van. :D

Te maad is írtad: "Még a kapcsolat elején vagyunk és én nagyon nehezen bízok meg az emberekben."

"egyszerűen ami történt azután kicsit nehezebb lesz" -- Miért, mi történt?

2022. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#14-es "Miért mi történt?"


Valaki írt nekem a barátomról (akkor még nem voltunk együtt) valamit ami eddig úgy tűnik, hogy nem igaz, de mint már többször említettem nehezen bízom meg az emberekben ezért akár igaz is lehet egy pár hónap múlva.

2022. jún. 24. 13:59
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Tehát egy kvázi idegen ember akár légbőlkapott marhaságaira adsz, de a párod szava az lényegtelen. Szegény srác..
2022. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem idegen srác, hanem a párom egyik legjobb haverja
2022. jún. 24. 14:04
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Jézus ereje... Ennyi ésszel szabadlábon.
2022. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!