Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Látja, hogy beléptem a faceboo...

Látja, hogy beléptem a facebookjába?

Figyelt kérdés
A párom egy pár napja megadta a jelszavát a facebookjához (nem kértem, magától írta le nekem) és beszeretnék jelentkezni úgy, hogy ő ne tudjon erről. Ha bejelentkezek a laptopomról az ő fiókjába arról ő kap értesítést vagy valahonnan megtudja, hogy én benne vagyok/voltam a facebookjába?

2022. jún. 24. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Persze, értesít az oldal és e-mailt is küld ha új eszközről történik belépés. Kétfaktoros hitelesítés esetén még a jelszóval sem tudsz belépni, mert kérni fogja a belépési kódot amit a telefonjára küld ki az oldal.

Ha ez valami bizalmi játék közöttetek és te most titokban mégis le akarod csekkolni és kutakodni a magánbeszélgetéseiben, akkor gratulálok, megbuktál.

2022. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 NTBS ***** válasza:
90%
Igen, mert kap róla e-mailt, ha még sose lépett be a te gépeden.
2022. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem valami szép dolog belépni a facebookjába úgy, hogy nem tud róla. De nem akarok kutakodni meg megnézni, hogy mit beszélget csak az érdekel, hogy irogat-e egy lánnyal akit mindketten ismerünk. És ha irogat akkor se nézném meg, hogy mit csak azt, hogy irogat-e vele. Még a kapcsolat elején vagyunk és én nagyon nehezen bízok meg az emberekben. Meg történt valami ami miatt van okom azt hinni, hogy nem bízhatok meg benne. Amúgy köszi a válaszod😊.
2022. jún. 24. 13:29
 4/17 A kérdező kommentje:
#2-es neked is köszi a választ😊
2022. jún. 24. 13:30
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Igazi bizalom és tisztelet uralkodik ebben a kapcsolatban. :D
2022. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan vetted azt, hogy nem tisztelem a barátom, de mint ahogy már az előbb írtam nehezen bízok meg az emberekben főleg az ismertség elején, de ezen próbálok javítani és nem egyből mindenben és mindenkiben a rosszat kereseni.
2022. jún. 24. 13:35
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Erre akkor sem lehet párkapcsolatot építeni, hogy van valami amit nem tudtok megbeszélni, de sunyiban csekkolgatod hogy vajon igaz-e egy képzeted. Az ilyeneknek vagy azért van vége, mert az egyik fél betegesen és alaptalanul féltékeny, és állandóan jár az agya (mert ugye magától megadta a jelszavát, tehát vagy nincs titkolnivalója, vagy épp ellenkezőleg, már biztos eltüntette a bizonyítékokat, lehet tovább stresszelni) - majd ebből elege lesz a másiknak; vagy a másik titkolózik és egyszer csak kiderül. Pedig csak le kellett volna ülni és elmondani egymásnak, hogy mi a gond.
2022. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Én nekem még akkor is küld a Facebook értesítést, ha más helyről használom a wifit, azaz hogy én még ilyen helyen még nem jártam. És hogy biztosan én voltam?

Szóval nem csak idegen eszközről értesít a Facebook, hanem még idegen helyről is.

2022. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
És az miért baj, ha tudja, hogy beléptél?
2022. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#10-es

Mert akkor azt fogja hinni, hogy én nem bízom benne vagy kutakodok utána, de ez nem így van. Én próbálok benne bízni de egyszerűen ami történt azután kicsit nehezebb lesz, de idővel biztos megfogok bízni benne. És kutakodni se szeretnék csak megnézni, hogy azzal a lánnyal irogatott-e, ha igen akkor se nézném meg, hogy mit.

2022. jún. 24. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!