Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone otthoni vezetékes...

Vodafone otthoni vezetékes internetről vélemények?

Figyelt kérdés

Ahova költözöm csak a vodafone tud kínálni gyors(abb) netet, 500 mbit/s-os netet. A Telekomnak sajnos csak réz vezeték van és a leggyorsabb a 30/5-ös csomag.

A vodafone vezetékes szolgáltatásával kinek mi a véleménye?

Korábban én voltam vodafone ügyfél de amint lejárt a hűség átmentem a telekomhoz és magenta1-es lettem, mert a Vodafone az nagyon rossz. Legalábbis ami a mobilos szolgáltatást illeti. Vezetékes szolgáltatásuk még nem volt nálam, az nem tudom, hogy milyen.

De a Vodafonetól azért jöttem el mert a szolgáltatás úgy-ahogy jó, de ügyeket intézni nehéz. Közel semmihez sem értenek, az üzletben azt mondják, hogy nem tudnak segíteni, hívjam az ügyfélszolgálatot. Az ügyfélszolgálatnál azt mondják, hogy nem tudnak segíteni, menjek be egy üzletbe. Aztán visszamentem, az ügyintéző is az ügyfélszolgálatot hívja és úgy ahogy nehezen el lehet intézni a dolgot. De nagyon lassan és láthatóan semmihez sem értenek.

Ezért jöttem el a vodafonetól de mint mondtam csak mobil szolgáltatás volt. Vezetékes nem.

És kénytelen vagyok visszamenni a Vodafonehoz ha normális netet szeretnék.

Nos, vélemények?



2022. jún. 23. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz, az az én kérdésem. Igen ebből jön ez a kérdés.

De ez egy külön kérdés, más téma, ezért írtam ki ezt.

2022. jún. 23. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nálam gyors, nincs gond. Attól függ merre lakik az ember...hol van közelben valami "állomásuk".
2022. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Torrentezni is rendesen lehet a Vodás (vezetékes) nettel?
2022. jún. 23. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!