Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom törölni magamat a...

Hogy tudom törölni magamat a webstar. Biz oldalról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 12:14
 1/3 anonim válasza:
Én csak olyat találtam,hogy profil deaktiválása,de engem is érdekelne,hogy hogyan lehet törölni teljesen!
2010. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is rákattintottam h deaktiválás...de ugyanúgy vissza tudok lépni. Ti ki tudtátok törölni a regisztrációt???
2013. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Adatvédelmi nyilatkozat

8. Adatfelhasználás deaktiválás esetén, Tájékoztatási és Törlési Kötelezettség

A tagok számára bármikor lehetősége nyílik a profiladataik módosítására vagy profiljuk deaktiválására.

A személyes adatok ezek után a Webstar felhasználók számára már nem elérhetőek. A személyes adatokat

a deaktiválást követően azonban továbbra is megőrizzük, amelynek elsősorban az a célja, hogy esetleges

reaktiválás esetén az adatokat továbbra is elérhetőek legyenek.

Ettől függetlenül jogodban áll Bundesdatenschutzgesetz (BDSG Német Szövetségi Adatvédelmi Törvény)

34 paragrafusának ételmében teljeskörű tájékoztatást kérned a WellStartól a rólad tárolt adatokkal

kapcsolatban, továbbá az azonos törvény 35. paragrafusa értelmében ezen adatokra vonatkozó módosítás,

törlés vagy zárolás kezdeményezésére. Az ezzel kapcsolatos kérdések úgymint a beleegyezés visszavonása

minden esetben az alábbi elérhetőségeken jelenthető be:

WellStar GmbH & Co. KG, Charlottenstraße 4, 10969 Berlin

Telefon: +49 (0)30 - 47 37 28 - 0

Telefax: +49 (0)30 - 47 37 28 - 11

E-Mail: info@wellstar-international.de

2013. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!