Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ugye hogy unatkoztak régen az...

Ugye hogy unatkoztak régen az emberek? Nem volt Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, troll kérdések a gyakorin.

Figyelt kérdés
Régen a szerelmes levelet postagalambbal kellett postázni drukkolva, hogy ne a feleségnek menjen véletlenül a levél, mert válasznak sodrófát küld vissza egy boszorkánnyal. Ugye hogy sokkal jobb világ van ma?
2022. máj. 6. 10:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
Épphogy kevesebbet unatkoztak az emberek az internet világa előtt, mert többet találkoztak a valóságban egymással. A gyerekek is együtt bandáztak a lakótelepen. Az introvertált emberek meg könyvet olvastak. Kérdező! Te mikor olvastál utoljára igazi könyvet, vagy, ha azt nem is, de legalább egy regényt e-book formájában?
2022. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%

#11: Természetesen ez sem igaz, amiket írsz, az nagyon kisarkított sztereotípiákon alapul.

Nem gondolom, hogy nagy különbség lenne ilyen téren az elmúlt évtizedekhe képest.

2022. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%
ÓRIÁSI különbség van. TERMÉSZETESEN igaz, amiket írtam. Saját tapasztalatból. Az internet-generáció ezt már elképzelni sem tudja.
2022. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
13😂😂
2022. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
Hiába röhögsz, attól még igazam van, és ezt nem is tudod megcáfolni, mert TE nem éltél akkor ÉN viszont igen. Én emlékszem, és össze tudom hasonlítani, te nem tudsz semmit, csak azt, ami most van. Nincs mivel összevetned. Majd lesz később, amikor felnő az utánad jövő generáció. Kétesélyes, mi lesz addigra, talán megvilágosul az emberiség, és rájön, hogy ez így nem mehet tovább, vagy pedig (és sajnos ez a valószínűbb), a gyerekeidnek még rosszabb lesz. Szerencsére nekik sem lesz összehasonlítási alapjuk, és azt hiszik majd, hogy az a normális, amiben ők élnek. Csak te fogod tudni, hogy neked még jobb volt. Számomra az pedig az már egy teljesen elviselhetetlen világ lesz.
2022. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

15# látom nálad sikerült az komcsi agymosás (de TE valszeg egy alkoholista sorkatona senkiházi vagy) amúgy meg 95-ös vagyol szóval igen nem éltem akkor és mennyivel jobb az életem mint a TE elkeseredett boomer életed.


Megcáfolom tudod hogy?


1. Nektek csak az agyatok mosták

2. A TI korosztályotokból jön a legtöbb alkoholista anya verő haspólós f@sz

3. A MI értékrendszerünk sokkal jobban a család és a haza felé hajlik

4. Semmit nem tudtok mai világról

5. Mi nem nézünk le mindenkit aki nem a mi felfogásunk szerint él ti igen.


A mi generációnk a szégyelni való ezt mondjátok ahhoz képest ti vagytok

2022. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem sikerülhetett a komcsi agymosás, mivel nem éltem még, amikor "kommunizmus" volt.

Nem lehettem sorkatona, mivel nő vagyok, és alkoholt max. családi összejöveteleken iszom.

Pont köztetek vannak, akik nem is akarnak gyereket, és nem tisztelik az idősebb családtagokat.

Hogyne tudnék a mai világról, mikor a legaktívabb éveimet ebben élem.

Pont, hogy ti nem tudtok elfogadni más véleményt, mint a tiétek. Nálatok az a szólásszabadság, hogy mindenki szabadon egyetérthet veletek. A többi meg agymosott birka.

Nem mondtam, hogy szégyellnivaló a generációtok. Inkább sajnállak benneteket. És, ha bármi szágyellnivaló lenne mégis, arról mi tehetünk, mert a mi generációnk nevelte fel a tiéteket.

2022. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Na haver kiderült hogy hazudsz hogy miért itt a bizonyíték


"Hiába röhögsz, attól még igazam van, és ezt nem is tudod megcáfolni, mert TE nem éltél akkor ÉN viszont igen."


"Nem sikerülhetett a komcsi agymosás, mivel nem éltem még, amikor "kommunizmus" volt."


Nem mond ez kicsit ellent 😂😂😂

2022. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

17#" Nem mondtam, hogy szégyellnivaló a generációtok. Inkább sajnállak benneteket. És, ha bármi szágyellnivaló lenne mégis, arról mi tehetünk, mert a mi generációnk nevelte fel a tiéteket."


na itt van ez is hogy a tökömbe nevelte fel a te generációd az enyémet ha én 95-be születtem? Ha csal nem 5 évesem szültél akkor a kommunizmusba születtél. Hozzád képest még egy politikus is jobban hazudik 😂

2022. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%
Tudod te, mi a kommunizmus? És a szocializmus? És egész felnőtt életemet a rendszerváltás után éltem! Biztos óvodáskoromban estem át agymosáson! 😄
2022. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!