Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a Facebook profilom,...

Feltörték a Facebook profilom, hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Inaktivalva volt a profil, csak a messengert használtam. Tegnap messengerbol kidobott, majd amikor új jelszót akartam kérni már egy általam nem regisztrált hotmail-es fiók volt megadva. Reggel küldte az ismerősöm a kepet h fent vagyok Facebook tarskereson. A Facebook súgó nem segítség mert mindig a feltörő e-mail címere küldene a jelszót. Írtam az ismeroseimnek h jelentsék, illetve írtam a supportnak. Mit tehetnék?
2022. ápr. 14. 17:19
 1/9 anonim válasza:
Ezemkívűl semmit
2022. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem lehet tenni. Én 2021 januárjában jártam hasonló képpen. Csak nekem rendes aktív volt a Facebook fiókom. És ennek ellénre feltörték. És egyik napról a másikra. Egyetlen éjszaka alatt törték fel a facebook fiókomat. Azóta persze új facebook fiókot regisztráltam. És az új facebook fiokomon azonnal be kapcsoltam a két faktoros bejelentkezési módot. Javaslom neked is azt hogy ha új facebook fiokot regisztrálsz akkor az új facebook fiokon kapcsold be azonnal a két faktoros bejelentkezési funkciót.
2022. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es! A Facebook fiokod azóta is ott van amit feltörtek? Igazából én nem akarnék újat csak a régit letörölni…
2022. ápr. 14. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb használj kétlépcsős megerősítést. Pont erre van. A jelszavadat meg ne add ki senkinek, mert csak úgy nem törik fel, max ha nagyon gyenge a jelszavad és egy ismerősöd ki tudja logikázni.
2022. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem adtam ki senkinek, én is elfelejtettem már. A messenger nem kérte a profilom meg inaktív volt. Vajon annyit el tudok érni, h töröljék az ellopott profilom? Többet nem kell Facebook
2022. ápr. 15. 07:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én voltam a 2-es válaszíró! Igen azóta is meg van feltört facebook fiókom. Ja és igen nem adtam ki a jelszavam senkinek. És a számítógépet is csak én használom! Más nem használja a számítógépet.
2022. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó :/ hat akkor így jártam…
2022. ápr. 15. 16:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Na fejlemény! Annyian jelentették a profilt, hogy letiltották! :D
2022. ápr. 15. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!