Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért van az, hogy a Firefox...

Mért van az, hogy a Firefox véletlenszerűen hol a jelszavaimat, hol a felhasználói nevemet felejti el?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Letörölném ezt a firefoxot és föltennék egy újat,valószínű ,hogy már ráférne a tiédre ez.
2010. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mért kéne letörölni?! Legfrissebb 3.6.9 verzió. Pár hónapja lett feltelepítve az op. rendszerrel együtt.


Főleg bizonyos oldalaknál hajlamos erre az "elfelejtésre". Amikor ide lépek be pl, akkor mindig emlékezik az adatokra.

2010. szept. 15. 18:31
 3/6 anonim válasza:

Értelemszerűen be van állítva a cookie automatikus törlése.

Én exploert használok, nem tudom ott hogy kell beállítani, keresd meg az eszközök fülben.

2010. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs a offért, de a FireFox egyre rosszabb... Érdemes kipróbálni a 4-es verzió Beta-ját, azt hiszem, utána mindenki böngészőt vált :D
2010. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beállítottam, hogy ne törölje.
2010. szept. 15. 19:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem semmi más bajom nincs a FF-xal. Bőven ráérek megvárni azt a pár hetet, egy-két hónapot, amíg kijön a végleges 4-es. Nem véletlenül csak beta.
2010. szept. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!