Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube videóknál a címkék...

YouTube videóknál a címkék mire valók?

Figyelt kérdés
Feltöltésnél van egy ilyen opció, hogy címkék, eddig azt hittem a megtekintéseket lehet vele növelni ha elég releváns kulcsszavakat ír be ide az ember, de pl. a messze legnézettebb videómnál ma vettem észre hogy semmi nem volt megadva, míg van olyan videó ahol teleírtam címkével, mégse érdekli a kutyát se, szóval tuti nem erre való, de akkor mi értelme?

2022. ápr. 2. 20:56
 1/1 Shaddark ***** válasza:

Kereső szavak.

Ha beírsz egyet, aki rákeres annak kidobja.

Persze ha olyat írsz pl. rapp amire több millió találat jön ki akkor a te 0 nézettségű videód 4999999-ik les za sorban amit kiad a kereső annak aki rákeres.

Ám én pl. kereste már rá olyanokra amikből kevés van (régi játék címek és magyar pl.) és olyankor kihozta a 3 nézettséggel rendelkezőt is.

Tehát

Ha nincs címke, nem hozza elő.

Ha van akkor nézettség és tetszik gomb és hozzá szólások száma szerinti sorrendben előhozza.

Ha te pl. magyar nyelvű videókat csinálsz, a magyar címkét mindenképpen érdemes beraknod.

- Persze a kereső a cím szerint is keres.

2022. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!