Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnét lehet megtudni hogy az...

Honnét lehet megtudni hogy az üzeneteim célba élnek-e?

Figyelt kérdés

A kérdés mind a Gmailre, mind a Facebook Messengerre vonatkozik, ugyanis a napokban több ember sem reagált nekem, köztük egy lány akivel osztálytalálkozón volt felejthetetlen beszélgetésem kettesben ölelésekkel, mosollyal, mindennel, szóval kizártnak tartom hogy aki élőben ennyire kedves az neten vissza se írjon, főleg hogy ha jól veszem ki nem is látta hogy írtam neki - csak az a gond hogy 3 napja már hogy írtam, és azóta száz alkalommal aktívnak mutatta a Facebook.

A Gmailen meg legalább két ember, köztük egy volt tanárom sem reagált szintén a csatolmánnyal küldött leveleimre, pedig azóta sem 5 perc telt már el.

Ezek miatt kezdek gyanakodni hogy talán nem mennek át az üzeneteim. Viszont a haverjaim meg mikor dumálunk azonnal megkapják amit írok nekik. Szóval furcsa ez. Lehetséges valahogy kideríteni célba ért-e minden üzenetem?



2022. márc. 23. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sikertelen kézbesítésekről hibaüzenetet küld vissza a rendszer az e-mailek esetében. A többit nem tudom biztosra, ott talán az értesítési ikonokkal történik a visszacsatolás.
2022. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az e-mailt nem tudom pontosan. Messengeren az üzenet alatti kört kell nézni. ha teljesen üres akkor nem kapta meg az illető, ha üres és van benne egy pipa akkor megkapta, de valamilyen oknál fogva nem tudja megnézni pl nincs nete, ha pedig teli körben van egy pipa akkor megkapta és el is tudja olvasni, értesítést is kapott róla. Ha megnézte akkor pedig a profilképét látod az üzenet alatt.

Az is lehetséges amennyiben nem vagytok ismerősök, hogy az engedélykéréseibe kerültél amit ritkábban néznek az emberek.

2022. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:

Sajnos olvasási visszaigazolást az ingyenes gmail nem biztosít. A Gsuite-ben érhető csak el ami fizetős.


Vannak viszont különböző addonok a böngészőkhöz, melyek tudnak ilyet. Pl. Doubletick.


Hogy amit eddig elküldtél, az célba ért-e nem igazán fogod már megtudni, max. ha rákérdezel a címzettnél.

2022. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!