Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem lehet a neten valahonnan...

Nem lehet a neten valahonnan nyomtatni orvosi igazolásokat?

Figyelt kérdés

És nem kell a tanmese hogy járj iskolába ne lógj írj magad vagy igazoltasd anyádékkal....

segítséget kérek köszi


2008. dec. 16. 16:01
1 2
 11/15 anonim válasza:
Azt azért ha máshogy nem is privátba mondd már el hogy oldottad meg!!!
2008. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mikor még suliba jártam volt egy középsuliban botrány ebből tőlünk nem messze, mikor egy osztályban a tanulók felének egy már meghalt nőgyógyásztól volt igazolásuk ( fiúknak is:)))).


Egyébként igazuk van azoknak akik okirathamisítást emlegetnek, nem érdemes játszani vele, főleg,h nincs is rá szükség. A legtöbb háziorvos laza a diákokkal és szó nélkül kiadja az igazolást. Ha tied nem ilyen átmész egy másikhoz. Nekem anno mindig elég volt azzal menni, h megfáztam, beteg vagyok, lázam is volt stb. volt mikor meg se szólaltam már kérdezte a doki, h "egy hétre elég lesz ha kiirlak?" :) Persze, doktor úr, és ha nem nagy kérés akkor kérnék még tesiből felmentést 3 hétre. :)


Az azért hozzátartozik, h szigorú ofőnk volt nem volt könnyű lógni, ezért túl sűrűn nem lógtam, de azt a tanévenkénti 3-4 hetes "szabimat" mindig kivettem mikor elegem volt már a suliból. A tesiből felmentés az más tészta volt. Utáltam a tesiórákat ezért rendszeresen kértem felmentést a dokitól, mindig adott, bemondásra is. Ráadásul a tesitanár sem nagoyn figyelte a dolgokat. Kaptam egy hétre felmentést majd még egy hétig felmentettem magam mert nem nézte meg mégegyszer, h meddig is szól.

2008. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
írtam magamnak szimplán... hogy családi ok. ennyi
2008. dec. 24. 11:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Tesóm egyébként pár éve profin nyomta a dolgot, utánanézett a neten a betegségeknek és talált is olyat, ami a hasmenéssel meg ilyesmikkel jár. Kitanulta a tüneteket és olyan élethűen szinészkedte el a doki előtt, h még le is szidta, h ha ennyire rosszul van ne várjon annyit, hanem jöjjön be azonnal stb. Nehezen tudta visszafogni magát, h ne törjön ki belőle a röhögés, csak később mikor értementem (vizsgaidőszakom volt akkor és már nem volt vizsgám ezért itthon voltam és elmentem érte kocsival) mondta.
2008. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ezt 17 évesen mi is eljátszottuk. Én úsztam meg a "legkevesebbel", igazgazói rovóval, mert csak 1 órát igazoltam vele. Másik 3 embernek priusza van...nem tanmese, de ha Neked a suliba járás is problémát jelent, akkor elég életképtelen vagy.
2010. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!