Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Privát facebook csoportban...

Privát facebook csoportban lehet korlátozni a látható tartalmat külön tagoknál, tehát pl. XY lássa az új bejegyzéseket XX pedig nem?

Figyelt kérdés

A csoportvezető letiltotta a profilomat, ezért nem láttam se a profilját, se a csoportja tartalmát, de a csoport tagja maradtam. Azóta feloldott, látom a csoport egy hónappal ezelőtti bejegyzéseit, de újakat azóta nem


Megteheti a csoport létrehozója, hogy ha új bejegyzést tesz közzé akkor konkrétan ÉN továbbra se láthassam? tehát van olyan opció, hogy nem a profilomat tiltja de mégis korlátozza, hogy XY láthassa-e az új bejegyzéseket?


Csak mert eddig napi szinten jöttek a bejegyzések tőle és miután összevesztünk és tiltott majd feloldott, azóta semmi. Állítása szerint nem rak fel tartalmat, de szerintem hazudik, de mivel privát csoport ezért nem tudom



2022. jan. 22. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, a "csoportvezető", másképpen admin megteheti. Javaslom, hogy hivd meg egy borkóstolóra.
2022. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!