Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az HBO MAX tavaszi érkezése...

Az HBO MAX tavaszi érkezése milyen hatással lesz az Ncore-ra? lemondanak róla? vissza fog esni a használata?

Figyelt kérdés

[link]


Vajon milyen sors vár az Ncore? vissza fog esni a használata? vagy lemondanak róla?



2022. jan. 21. 12:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy mondták hogy marad az 1890 ft mint a GO-nál
2022. jan. 21. 12:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még több tartalom lesz nCore-on.
2022. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb forrás, ahonnan felkerülhetnek a tartalmak. Csak jobb lesz nekik, hogy a mozi után 45 nappal már elérhetőek lesznek a premier filmek magyarul, remélhetőleg 5.1-es hanggal. Eddig erre akár fél évet is várni kellett. És az előfizetős modell sokakat a kalózkodás felé terel, mert ha nem fizetsz tovább semmit sem láthatsz, meg a streamingről eltűnhetnek tartalmak. Jobban szerettem a DVD-BD lemezeket, amit egyszer megvettem és örökre az enyém, meg amit letöltöttem azt is bármeddig tárolhatom. Fokozatosan beszűntetik a DVD-BD kiadást, én meg majd szépen letöltöm nCoreról. Filmstúdiók: Nem kell a pénzem? Nekem így is jó.
2022. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4# "Ha lesz éves előfizu is a belengetett áron, akkor nem biztos."
2022. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 az éves előfizu se segít azon, hogy bármikor eltűnhetnek a tartalmak, amit meg egyszer megvettél akár lemezen, akár digitális letöltés formájában (utóbbinál a legális letöltés lehetőségére gondolok, de torrent is lehet), az örökre a tiéd lehet. Az állandó adatforgalmat meg nem is említettem. Ha megnézel valamit kétszer, dupla forgalom.
2022. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Látom már más is tudja, hogy ez csak a szokásos " Ncore ellenes kereszteslovag " :D
2022. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
4# A torrentezés már évek óta túl van a csúcson. Ha ezek a szolgáltatók szépen elkezdenek lemenni az előfizetési díjaikkal, akkor egy átlagos háztartás simán megengedheti magának, hogy 2-3 szolgáltatónál is legyen előfizetése.
2022. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!